Gdzie szukać kuriera

Gdzie szukać kuriera

Czekałam ostatnio na paczkę od kumpeli z Lublina chyba z tydzień i pół. Kurierem podobno dochodzi w 3-4 dni, nie mam zamiaru korzystać z tej poczty, bo robią pod górkę już raz za razem bardziej. Polećcie proszę jakieś godnego zaufania kuriera, który się nie spóźnia tak jak PP?

PPaleH

Posty: 33

 
Nie wiem co ci doradzić xD kiedy ja ostatnio wysyłałam paczkę to nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć, ale jakoś kilka lat temu. Od tego czasu cennik wygląda na 100% w przeciwnym wypadku no więc wiesz jak to jest. Z resztą nawet nie wiem wówczas która to była firma. Jakbym miała jednak aktualnie wysyłać paczkę to z pewnością bym tego nie robiła poprzez pocztę polską, bowiem już kilka rzeczy z allegro nabyłam i te pocztą szły czasami i półtorej tygodnia natomiast kurierem 3 dni na średnio licząc wiec bez porównania!

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Nie chce mi sie tobie szukać gdzie jest najtaniej – wybacz :P niemniej jednak polecam tobie takie zestawienie cen o ile ci tak bardzo zależy. Jeśli masz jakąś wymiarową w miarę paczkę to wszędzie raczej będą podobne ceny, które może będą się różnić mniej wiecej o 5-10 złotych. O ile to dla ciebie nie jest znaczna suma to bierz pierwszego z googla jaki ci się pojawi, a jak to jest znaczna różnica no to cóż... musisz szukać na własną rękę, chyba iż znajdzie się naiwniak który ci tu wrzuci jakąś tabelkę i rozliczenia, niemniej jednak nie licz ;)

ghjss

Posty: 34

 
Ostatnio najtańszy kurier z którego korzystałem to był ten http://www.tanikurier.info masz tam cennnik, jakieś znaczące info ile zajmuje doręczenie przesyłki. Nie trzeba dużo formalności i wszystko przyszło do adresata na czas. Ja nie zawsze korzystam z tej samej firmy, albowiem to różnorodnie bywa z promocjami, ale wówczas ta firma okazała się cenowo najlepsza no i cała transakcja bez zarzutu więc mogę spokojnie polecić. Trzymam kciuki, żeby twoja paczka dotarła i nie masz co się smucić ;)

Adraiann

EkstraIBM

Posty: 36

 
Tani kurier to nie zawsze ten sam kurier, bot e ceny się zmieniają, większość jak ma promocję to wychodzi najtaniej. Tutaj http://www.tanikurier.info masz kuriera, który nie wiem czy ma jakieś promocje, ale ich stała cena na paczki, jest niekiedy niższa niż promocje w innych firmách więc gorąco polecam, bowiem oszczędza to szukania. Jak jakaś firma inna ma o 1złotych taniej to chyba nie jest jakaś gigantyczna różnica? Polecić ich mogę spokojnie, bowiem wysłałem dzięki nim kilka paczek i każdą pomyślnie, trzymaj sie tam ciepło.

Yuri20

Posty: 29

 
A nie chce ci się samemu poszukać?? Ceny są zmienne. Co prawda zapewne są kurierzy, którzy generalnie mają taniej niż cała konkurencja nawet na promocjach, lecz ja się słabo na tym znam więc ci nie pomogę. Może znajdzie się tutaj ktoś obeznany, który jest w stanie od tak ci podać cennik jaki jest za jaką paczkę, albowiem wiesz, rozmiarów i wagi też nie podałaś zaś od tego zależy między innymi cena, jeszcze nieraz doliczana jest opłata za ubezpieczenie i tego typu sprawy, więc to jest niejednoznacze pytanie z twojej strony.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Siemanko, ja dwa razy już korzystałem z tej firmy http://www.tanikurier.info według mnie to jedna z lepszych na rynku. Nie miałem żadnego problemu aby wycenić i wysłać moją paczkę ;) niekiedy jest tak, że jakiś kurier robi pod górkę, musisz wypełniać stosy dokumentów, gdzi epołowy nie kumasz po co, a tutaj tego nie ma, zawsze wiadomo co się wypełnia i jest tego rzeczywiście mało. Ceny są atrakcyjne i w porównaniu do innych firm jest rzeczywiście tanio, tymbardziej ja polecam ze swojej strony.

koraasek

Posty: 25

 
Nie wiem za niezmiernie co ci mogę doradzić, mój mąż co jakiś czas wysyła paczki kurierem do swoich klientów, lecz oni to robią firmowo i wówczas też są inne koszty, z resztą nie mam pojęcia która firma do nich jeździ a męża obecnie nie ma w domku aby się spytać. Moim zdaniem chyba wszystkie firmy w miarę tak samo wyceniają własne usługi bowiem jest konkurencja na rynku, tylko trzeba patrzeć czy przypadkiem nie dorucają jakiś dodatkowych usług za jakie płacisz ekstra, jak przydarza się na przykład u ubezpieczycieli ;)

usek

Posty: 44

 
Porządne pytanie, boj zaś ostatnio też szukałam taniego kuriera ale nie wiem, albowiem kilku ma tak że jakaś paczka jest tańsza o mniejszych wymiarach zaś droższa jest większa, zaś w innej firmie ta mniejsza jest troszkę drożdza, ale znaczna jest tańsza niż w innej firmie, więc to rzeczywiście trzeba liczyć cenę na podstawie tego jak wygląda i ile waży twoja paczka ;) Czasami można pokombinować, właśnie jak masz ciuchy to możesz je jakoś w przeciwnym wypadku ułożyć i już paczka ma różne wymairy xD niezmiernie wygodna opcja jak dla mnie.

Bernatsti

Posty: 38