restauracja sushi warszawa

restauracja sushi warszawa

Jaka restauracja sushi w Warszawie jest trochę dłużej otwarta w niedzielę, do tego ze smacznym menu? Chciałbym rodzinę zabrać na bardziej oryginalny obiad niż do tej pory, a trochę z grafikiem zawsze leżę.

Black_Riot

Posty: 2

 
Do Galerii Mokotów możesz zaatakować na sushi. Słyszałem, że działa tam niezła restauracja.

Boss

Posty: 3

 
Zestaw lunchowy sushi opłaca się w Tokyo Sushi, Galeria Mokotów. Ilościowo, jakościowo i cenowo wszystko się zgadza. Dla mnie to najlepsza alternatywa dla pizzy na imprezę. Dobre sushi jednak rzadko spotykana sprawa, dlatego zostawiam namiar.

Yuri20

Posty: 8

 
Na odchudzanie bardzo polecam zupę miso. W dobrej restauracji sushi powinna być. Chyba najlepsze śniadanie, jakie możesz wymyślić.

wisła1905

Posty: 6

 
Mój syn uczył się niedawno robić sushi na zajęciach prowadzonych przez Tokyo Sushi w Galerii Mokotów. W domu utrzymuję od dawna dietę wegetariańską. Jestem zwolenniczką promowania zdrowego żywienia. Sushi sama robię całkiem nieźle, więc chciałam syna zarazić również kuchnią japońską :) Świetna sprawa, dlatego polecam ich dla całych rodzin. Znam Tokyo Sushi od dawna. Rozwijają się w dobrym kierunku.

Acclaim

Posty: 16

 
Japończycy są długowieczni głównie przez właściwe zasady dietetyczne. Jak dobre sushi wprowadzisz do diety to na pewno większość funkcji organizmu się poprawi.

umberko3

Posty: 14

 
Z kumplami w robocie dość często zamawiamy w Tokyo Sushi. Praktycznie każdego dnia opłaca się zamawiać, bo nie doliczają za dojazd. Do tego sporo promocji w każdy dzień tygodnia. Dość znana marka wśród miłośników sushi. Nie zgłaszaliśmy nigdy reklamacji.

adsam21

Posty: 11

 
Najlepiej wytypuj lokal, w którym możesz zbierać punkty lojalnościowe. Bardziej się opłaca.

ero88

Posty: 7

 
Jak nie lubisz ryb za bardzo to możesz się zawsze wybrać na sushi wegetariańskie. Też całkiem w porządku wchodzi.

Radziu

Posty: 7

 
Na grillowanym węgorzu i pieczonym łososiu bywam w Tokyo Sushi przy okazji spotkań ze znajomymi w Galerii Mokotów. Uważam, że to jedyne sushi w Warszawie, które nie zeszło na masówkę, ale dba o klimat, jak na samym początku. Nie sądzę, żebyś gdzieś w mieście znalazł większe porcje sushi. Wszyscy idą w obniżanie, a tutaj odwrotnie ;)

saradonin

Posty: 9