dobry dealer Peugeot

dobry dealer Peugeot

Peugeot Boxer w dobrej cenie szukam, najlepiej u dealera. Zależy mi też na profesjonalnym serwisie i szybkim dostępie do części zamiennych w Szczecinie. Robię w branży kurierskiej i wymieniam samochód. Proszę o wskazówki.

andrew66

Posty: 1

 
Nowy samochód uważam teraz za dobrą inwestycję, szczególnie przy dłuższej gwarancji. Koniecznie upewnij się, że dealer realizuje w sposób uczciwy warunki gwarancyjne.

zakk87

Posty: 17

 
Zadbanego Boxera bierz w ciemno u dealera, koniecznie z serwisem i dostępnością do części zamiennych. Jeżdżę Boxerem po całym kraju ze zleceniami i samochód po prostu mega efektywny.

Oct714

Posty: 10

 
Swojego czasu Peugeota Partnera na życzenie ściągnęli mi u dealera Drewnikowskiego. Marka ze Szczecina. Krótko czekałem. Samochód w naprawdę niezłym stanie technicznym i bez kręconego licznika. Robię drobne i większe zlecenia budowlane. Samochód idealny do pracy. Wziąłem w leasingu przez nich i jest naprawdę ok.

Acclaim

Posty: 12

 
Przemyśl zostawienie starego auta w rozliczeniu, bo można wynegocjować dodatkowe gratisy. Wycenę bezpłatną zleć też w niezależnym skupie na wszelki wypadek.

pawel253

Posty: 9

 
Rozpatrz dokupienie gwarancji u dealera. Takie działanie bardzo mi pomogło. Warto nawet trochę więcej dopłacić.

Marioleczka

Posty: 5