Sklep z artykułami dziecięcymi

Sklep z artykułami dziecięcymi

Co wam dziewczyny ułatwiło najbardziej życie tuż po narodzinach dzidziusia? Z czego korzystacie nawet do tej pory? Macie jakieś ulubione akcesoria?

Kitas

Posty: 2

 
Zastanów się jeszcze nad termoforem, bo odkąd stosuję to poprawił się komfort spania. Synek bardzo dobrze reaguje na kontakt z termoforem. Niezłe odkrycie przyznam szczerze.

Trener

Posty: 9

 
Z tych bezpieczniejszych zabawek dla noworodków to może gryzaki elastyczne w kształcie zwierzaków. Przykłady masz tutaj https://bejbi.eu/140-grzechotki-i-gryzaki, więc sobie zobacz, o co mim chodzi. Kosztują grosze, a starczą na bardzo długo i że tak powiem robią robotę.

kasiach

Posty: 24

 
Zabawki pobudzające, edukacyjne, drewniane (chodzi o spójność), jak najbardziej, ale też nie przesadzają z dźwiękami, czy dziwnymi pluszakami, bo mogą straszyć.

Mariusz

Posty: 3

 
Nie oszczędzaj na butelkach do karmienia. Teraz robią super modele z bardzo delikatnymi ustnikami, praktycznie przypominającymi naturalne karmienie.

Facio

Posty: 2

 
Przewijak to na pewno, ale możesz też zainwestować w dodatkowy pokrowiec, bo się przydaje nawet na wyjazdach.

Pyszności2

Posty: 6

 
Karmienie piersią naturalne jest oczywiście najlepszym rozwiązaniem, ale masz też świetne butelki do karmienia naprzemiennego, więc też się tematem interesuję.

MAgda Wwa

Posty: 16

 
Jak stałam przed podobnymi dylematami to przeglądałam sobie właśnie blogi parentingowe, co mamy piszą. Bardzo fajna sprawa, że teraz tyle tych blogów publikują, że ciężko się czasami połapać w nowościach.

Nimert56

Posty: 3

 
Na wyprawki masz najczęściej ceny promocyjne, więc opłaca się od razu brać w całych pakietach.

brzoza78

Posty: 5

 
Masz teraz ciekawe wózki głeboko-spacerowe, według mnie dość uniwersalne i za lekko ponad 1000 złotych można wyrwać dobry model.

adamczykkk00

Posty: 5