siatka na kontener, który sklep ?

siatka na kontener, który sklep ?

Witam wszystkich :) Piszę, albowiem potrzebuję opinii na temat siatki na kontener. Jeżeli możecie coś na ich temat powiedzieć ewentualnie też polecić, to z góry ślicznie dziękuję.

Klakier

Posty: 1

 
Co do jakości siatek na kontenery raz jeszcze. Muszę mieć 100% pewności, że to solidna siatka. Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie. Zaznaczam, że jeszcze nie wybrałem sklepu :D Dzięki za pomoc.

wisła1905

Posty: 9

 
Dokładnie siatki do kontenerów nie są kosztowne. Nie wyniosła nas taka inwestycja dużo, a myśleliśmy, że będzie dużo drożej. Nie da się ukryć, że te siatki to naprawdę wyśmienity sposób na zabezpieczenie transportu.

Oct714

Posty: 10

 
A co z montażem i demontażem? Czy to siatki do kontenerów, które w miarę szybko się zakłada i ściąga? Chciałbym kupić coś, co będzie skuteczne, a moi pracownicy nie będą mieli problemów z użytkowaniem tych zabezpieczeń. Jeżeli możecie coś na ten temat powiedzieć, to oczywiście jestem wdzięczny :) niezwykle dziękuję.

johncena67

Posty: 6

 
To niezwykle wykwalifikowany sklep, gdzie można kupić siatki na kontenery http://siatki-kontenery.com.pl. W ramach naszego transportu sprawdziły się bardzo dobrze. Polecam.

miskowiec45

Posty: 6

 
Zapomniałem napisać wcześniej, żeby sprawdzić certyfikaty siatek na kontenery. To bardzo ważna sprawa, bo sam miałem styczność z podróbkami, więc coś o takich wiem. Jeśli chodzi o materiał, to na pewno bardzo dobry jest polipropylen oraz polietylen. Polecam szczególnie ;)

andrew66

Posty: 3