Powiększenie erekcji

Powiększenie erekcji

Jak oceniacie żele na powiększenie erekcji. Czy takie coś w ogóle ma sens i nie zaszkodzi ewentualnie partnerce podczas stosunku? Dajcie znać, co myślicie na ten temat.

namok

Posty: 1

 
Myślę, że żelem dr Penigreat spokojnie utrzymasz erekcję. Akurat miałem problem przedwczesnego wytrysku. To pomógł ten żel, zmiana diety z udziałem korzenia żeń – szenia. Piłem jeszcze tabletki z korzeniem maca i naprawdę jest kop. Żel działa od razu, nawet szybkiej od tabletek z sildenafilem bym powiedział, bo też stosowałem, ale odstawiłem, bo na mnie za bardzo ciśnienie wchodziło.

basiulka45

Posty: 4

 
Kup sobie dobrej jakości witaminy, poświęć czas na dietę, do tego rzuć palenie i alkohol na jakiś czas, bo podnosi ciśnienie.

Modniś

Posty: 2

 
Po schudnięciu 20 kg odzyskałem praktycznie młodzieńczą erekcję, więc może w tym kierunku idź. Nie napisałeś, jak u ciebie z forma fizyczną, ale ruch w jakiejkolwiek formie naprawdę nieźle pomaga.

MociMOC

Posty: 6

 
Rezygnacja z nałogów i więcej aktywności fizycznej to niestety kluczowe rady dla mężczyzn po trzydziestce. Przyjmuję pacjentów regularnie z takimi problemami, no i przyznam, że ktoś kto o siebie nie dba, a prosi o doraźną pomoc za dużo nie ugra. Do powrotu erekcji potrzeba zmiany stylu życia najczęściej.

alus

Posty: 7

 
Używałem przypraw mocniejszych. Na erekcję pomógł mi kardamon szczególnie. Do tego więcej warzyw i owoców w diecie. Po prostu trzeba się oczyścić z syfu, zmienić trochę sposób odżywiania, a wszystko wróci do normy. Pozdrawiam.

Pepkoo2

Posty: 3

 
Jak po pieszczotach nie masz przywrócenia erekcji to pewnie problem zdrowotny głębszy. Żele faktycznie na krótką metę pomogą, ale to nie jest niestety rozwiązanie kompleksowe. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

Yuri20

Posty: 3

 
Po żelach się dobrze czuje, ale nie można też jednej marki chyba za długo stosować, bo organizm do wszystkiego się przyzwyczaja. Po pewnym czasie już nie widzisz takich efektów. Więc raz na jakiś czas ok, ale non stop to chyba odpada.

100%UP

Posty: 2

 
Kawę może strzel i nie pij alkoholu przez dłuższy czas. Na mnie kawa działa całkiem nieźle pod względem erekcji, ale słyszałem, że u mężczyzn bywa z tym naprawdę różnie.

demon666

Posty: 2

 
Masaże mi bardzo pomogły właśnie na sprawy łóżkowe. Chodziłem na 20 sesji i po każdej miałem ogromną ochotę na zabawę. Trzeba po prostu usztywnienie ciała zlikwidować, trochę dać sobie czasu.

Ptaszyna

Posty: 10