Noclegi brenno

Noclegi brenno

Hej, gdzie jeździcie na dłuższe weekendy w Polsce? Interesuje mnie przede wszystkim rodzinny klimat, dostęp do wody, placów zabaw i podobnych. Jak macie ciekawe lokalizacje to proszę o udział w dyskusji.

Yuri20

Posty: 4

 
Teraz szukałem czegoś, żeby z dziewczyną pojechać pod koniec maja na dłuższy urlop. Bardzo mi się spodobał facebook.com/campuskarolina/. Bardzo ładny ośrodek. Najczęściej wypoczywałem na Mazurach, ale teraz celuję w Wielkopolskę. Brenno ładna miejscowość. Tak wynika z map Google. Na razie wstępnie jestem dogadany na pobyt. Ok. 40 złotych doba, aneks kuchenny przydzielony do domku, grilla można zrobić, wody w pobliżu mnóstwo i ścieżek rowerowych podobno też, więc jestem dobrej myśli.

andrew66

Posty: 5

 
Sezon wakacyjny w sumie od maja się zaczyna, więc warto teraz monitorować promocje w różnych ośrodkach.

hybris4

Posty: 25

 
Możesz też zajrzeć na zakupy grupowe, bo fajne są zniżki na wakacje w ośrodkach wypoczynkowych. Najlepiej już teraz rezerwować na maj, na lipiec. Później wyższe stawki. Np. www.fajnewczasy.pl

Mr Frog

Posty: 5

 
Z dzieckiem na wyjazd szczerze polecam campuskarolina.com.pl. Przede wszystkim domki w ogrodzonej okolicy. Obok plac zabaw ze sporą piaskownicą, zjeżdżalnie, trampoliny, rozbudowany małpi gaj. Dużo rodzin z dziećmi, więc dochodzi fajna integracja. Wielu facetów na rybach :) Internet szybki za darmo. Warunki powiedziałabym hotelowe, aneks kuchenny super rozbudowany, taras, zakryty grill. Praktycznie cały czas na zewnątrz siedzieliśmy od rana do nocy. Brenno fajna miejscowość. Jeziora w okolicy piękne. Ośrodek praktycznie cały otoczony wodą, opieka ratowników daje komfort. W ogóle inaczej się oddycha.

Olekk

Posty: 7

 
Teraz niezłe ceny za domek to ok 30 – 60 złotych doba. Wiadomo. Im więcej osób zabierasz, tym zazwyczaj mniej płacisz.

wisła1905

Posty: 4

 
W czerwcu często bywam na urlopach krótkich w miejscowości Brenno. Masz zakwaterowanie w domkach drewnianych. Skontaktuj się z Campus Karolina. Jeździłem po wielu ośrodkach wypoczynkowych i jednak u nich domki się wyróżniają. Prysznic jest, internet za darmo, aneks kuchenny z akcesoriami, lodówką bez żadnych dziwnych dopłat, super oświetlenie wnętrza. Właściwie spędzamy czas ze znajomymi tylko przy grillu, nad wodą i wokół domku. Mega spokojna okolica, ogrodzona. No i ogromny plus za to, że udostępniają strzeżoną przez ratowników plażę. Jak jedziesz z całą rodziną to optymalnie.

szabloniki

Posty: 15

 
W Brennie dobrze się bawiłem rok temu. Z kumplami chodziliśmy na dyskoteki, do parku turystycznego w okolicy, śmigaliśmy rowerami, dużo grilla, łowienie ryb. Okolica super do relaksu. Wynajmowaliśmy domek od połowy maja do czerwca. Trochę ponad 30 złotych za dobę wychodziło, ale mnóstwo oszczędziliśmy na własnym wyżywieniu. Ryba w okolicy smaczna i naprawdę jest co robić. Mieszkaliśmy w campuskarolina.com.pl.

@marcelko

Posty: 14

 
Poproś o dodatkowe zdjęcia przed rezerwacją. Dość popularna praktyka, ewentualnie FB przejrzyj.

Kitas

Posty: 6