Tanie opony

Tanie opony

Potrzebuję kompletu opon zimowych do modelu Audi Q5, kojarzycie w internetach sklepy które handlują sprawdzonymi gumami tego rodzaju? Tylko żeby to były opony w stanie idealnym, nowe a nie jakieś przeleżane przez lata na magazynie.

amrmas22

Posty: 1

 
Ostatnio gdzieś czytałem na temat opon diagonalnych i radialnych, dobrze zrozumiałem że diagonale to bardziej do sprzętów, maszyn, motocykli a radialne do osobówek?

Black_Riot

Posty: 3

 
Dobre opony coś pomogę ale jak spadnie śnieg to już nic się nie poradzi...MIałem ze trzy lata temu taką podróż autem podczas zamieci, że do końca życia jej nie zapomnę rzucało mną od krawędzi do krawędzi jakbym ważył razem z samochodem 10 kg ;P

mati

Posty: 39

 
Akurat opony i cały układ zawieszenia to jest u mnie w samochodzie zawsze najmniejszy i najmniej kosztowny problem, za to z silnikiem to się prawdziwe cuda dzieją, żaden mechanik nie potrafi mi go wyregulować.

pawel253

Posty: 6

 
Bieżnik się ściera w dużej mierze w zależności od tego jak się samochód eksploatuje, jeśli ktoś jeździ w miarę spokojnie to też mu opona dłużej posłuży. Też powietrze staram się dość często w oponach kontrolować bo jeśli jest źle rozłożone to guma się szybciej zużywa.

namok

Posty: 4

 
Jaką zazwyczaj gwarancję mają opony? Ile najczęściej producenci gwarantują na komplecie do przejechania? Można to gdzieś oblukać w zależności od marki?

audi80

Posty: 6

 
Właśnie się zastanawiam kiedy opony na zimowe zmienić, zazwyczaj staram się wyczekać aż do ostatniej chwili, bo też nie ma sensu jeździć na zimówkach skoro tempki jeszcze do plus 13 potrafić dobić.

Marioleczka

Posty: 5

 
Ciekawe jaka w tym sezonie będzie zima, bo rok temu to raczej była krótka i dość lekka, jeszcze nie pamiętam takiej zimy żebym musiał łańcuchy do kół montować a rodzice mi opowiadali o takich sytuacjach lata temu.

syrena88

Posty: 3

 
No właśnie jakiego producenta byście doradzili? Kto waszym zdaniem w tym momencie produkuje najbardziej trwałe i bezpieczne gumy do osobowych samochodów?

Oct714

Posty: 4

 
W sklepie na amj-opony.pl kupiłem całoroczne opony parę miesięcy temu i się sprawdzają, pierwszy raz mam takie na dwa sezony i jestem zaskoczony na plus, auto się dobrze trzyma nawierzchni radziło sobie i późną zimą i w sierpniu jak smaliło asfalt.

Pamooko

Posty: 15