Pojemniki próżniowe - jakie

Pojemniki próżniowe - jakie

Cześć! ;) Pytanie mam po trochę kulinarne po trochę o AGD – dobre pojemniki próżniowe są mi potrzebne, ktoś coś? Już mnie zaczyna razić ten zapach z lodówki, rzeczy się ze sobą mieszają i aż mnie apetyt po takiej aromaterapii przechodzi....

edyta123

Posty: 1

 
Mnie to najbardziej w lodówce przeszkadza ten zapach, a najgorszej to jest jak ciasto robię i trzymam w lodówce jak mi się zapach słodkiego z szynką czy pasztetem miesza...feee...;P

namok

Posty: 3

 
Sporo pudełek które są sprzedawane jako próżniowe i tak reklamowane w rzeczywistości to nie do końca dobrze chronią, tutaj warto być ostrożnym przy kupowaniu zwłaszcza tych z marketów.

micko

Posty: 12

 
Dobrze nawet na wszelki wypadek mieć takie opakowana w domu, zawsze się przydają przy jakiś wyjazdach, wycieczkach itp.

labuh

Posty: 3

 
Jakiś czas temu zamawiałam do domu prezentację pojemników SuperVAC i się na nie zdecydowałam. W prezencie mi też dali przy okazji zestaw noży ceramicznych. Sprawdzają się te pojemniki genialnie, raz że jedzenie dłużej jest świeże, dwa że zapachy mi się w lodówce nie mieszają ze sobą.

HARY1953

Posty: 27

 
Na pewno warto mieć pudełka różnej wielkości i kształtu, tak jak jedzenie może mieć różnoraki wygląd, w inne pudełko wejdzie marchew która jest cienka i płaska a w inne krągły kalofior.

dermin67

Posty: 24

 
Nie za bardzo jestem zorientowana co do firm które tego typu akcesoria produkują, raczej jak już coś takiego kupowałam to patrzyłam byleby tanio wyszło i pojemnościowo szło tam cokolwiek zmieścić.

aniat00

Posty: 4

 
Znajoma miała sobie jakieś specjalne próżniowe opakowania kupić nawet miał do niej jakiś sprzedawca do domu przyjechać z prezentacją towaru, ale nie wiem co z tego wyszło. Zagadam i się coś spróbuję wywiedzieć.

Penio

Posty: 3