Jaki detektyw?

Jaki detektyw?

Hej, jestem z mężem po rozwodzie, opieka naprzemienna. Córka wraca od ojca w bardzo złym nastroju, coś jest nie tak, ale nie mogę dojść. Chciałabym zlecić dyskretną obserwację detektywistyczną i ewentualnie rozpocząć sprawę o ograniczenie widzeń. Normalnie jestem w kropce. Proszę o dobre kontakty. Najlepiej, żeby była bezpłatna konsultacja, bo nie chcę jednak iść w ciemno.

edyta123

Posty: 3

 
Zyskałam haka na męża, dzięki agencji detektywistycznej aniolkrupski.pll, bo przeszedł robić na czarno (budowlanka). Nie płacił alimentów przez ponad pół roku. Niestety u nas w kraju, jak nie zadbasz o swoje interesy to nikt tego za ciebie nie zrobi. Detektyw dosłownie na dniach po zatrudnieniu wszystko szczegółowo opisał i udowodnił lewe zatrudnienie, nawet z konkretnymi dochodami ;) Dla mnie coś niesamowitego. Z exem później kontaktowałam się przez prawnika, też poleconego przez detektywów i od razu się zmiękczył. Dostałam wyrównanie i teraz normalnie płaci. Nie chciałam go dobić, a mogłabym. Chodziło mi tylko o załatwienie sprawy. Nie mam pojęcia, jakim cudem detektyw odkrył pewne sprawy. Dałam tylko mniej więcej kierunek działania i nic więcej.

merylos

Posty: 7

 
Oczywiście dokup sobie koniecznie dobry dyktafon. Rozmowy, w których uczestniczysz możesz też samodzielnie nagrywać bez żadnej odpowiedzialności karnej. To jednak rzadko akceptowany materiał dowodowy.

Memrisss

Posty: 22

 
Detektyw to dobra inwestycja, bo masz przy okazji rzetelnego świadka przy ewentualnej rozprawie i rzeczywisty materiał dowodowy.

showmemore43

Posty: 24

 
Detektyw z reguły może robić zdjęcia, ustalać miejsca pobytu, rejestrować rozmowy, ale zaawansowanych technik nie stosuje, bo te masz zarezerwowane tylko pod odpowiednie służby. Większość rzeczy można jednak wyciągnąć zwykłą rozmową i obserwacją.

Black_Riot

Posty: 8

 
Im więcej materiału dowodowego przy rozwodzie, tym lepiej. Poza tym raport detektywistyczny gwarantuje przewagę przy negocjacjach ze „współmałżonkiem”.

TomekK

Posty: 8