Filtracja do akwarium, gdzie kupić

Filtracja do akwarium, gdzie kupić

Szukam najlepszych sprzedawców i porad dotyczących akwarystyki dla początkujących. Ze względu na kierunek studiów zamierzam zająć się trochę rybkami na żywo.

Babike

Posty: 24

 
Zanim nauczyłem się sztuki akwarystycznej i przede wszystkim reagowania na zmiany parametrów wody zajęło mi to nieproporcjonalnie dużo czasu. Na twoim miejscu bym zlecił cały projekt specjalistom. To tylko jednorazowa inwestycja. Do biura kiedyś zamówiłem z www.plantica.pl ładne akwarium naśladujące stylem rzekę Amazonkę. Dobra oferta dla początkujących z pełnym, merytorycznym wsparciem.

Kruk

Posty: 23

 
Zacznij od czegoś prostego, np. hodowli krewetek w mniejszym akwarium. Znacznie taniej ci wyjdzie, a jak się przekonasz do akwarystyki powiększysz sobie towarzystwo bez problemu.

vokalek

Posty: 34

 
Przyznam, że sam męczyłem się dziesięć lat temu z budową środowiskowego akwarium i to było praktycznie niemożliwe, aby utrzymać ryby całe i zdrowe. Zupełnie inna technologia. Teraz za grosze robią ci projekt akwarium, w jakiej chcesz konfiguracji. Mam trzy akwaria, w tym dwa zamówione na www.plantica.pl. Znają się na rzeczy, bo z profesjonalistą potrafili rozmawiać na wysokim poziomie. Warto zajrzeć, jeżeli jesteś amatorem. Myślę, że cię nie oszukają.

Dzidzidek

Posty: 22

 
Uwzględnij podczas zakupu wagę zbiornika napełnionego już wodą. Nie stawiaj go na niestabilnych lub podejrzanych konstrukcjach i sprawdź dokładnie szkło. Dobry pomysł to zamówienie akwarium wraz z umeblowaniem do niego. Wyjdzie ci o wiele taniej i znikną późniejsze kłopoty eksploatacyjne.

wielgi

Posty: 31

 
Mam jedno duże i drugie mniejsze akwarium to przyznam, że pierwsze znacznie lepiej wygląda i mniej z nim problemów.

ekjynio

Posty: 20

 
Absolutnie nie polecam akwarium w formacie kulistym, bo po prostu zniszczysz ryby, a jeżeli nie zakryjesz go to też niektóre mogą wyskoczyć i po prostu zginąć podczas twojej nieobecności.

deamonix1

Posty: 28

 
Taka mała rada ode mnie. Zanim postawisz akwarium zadbaj o materiał amortyzujący, najlepiej styropian. Przyda się też poziomica. Równe stanie zbiornika gwarantuje sprawne zarządzania akwarium i brak wad technicznych w dłuższym terminie. Tak przynajmniej słyszałem na początku zakładania działalności akwarystycznej w domu.

ZaNK3R

Posty: 29

 
Mnie akwarium ostro relaksuje. Właśnie całą przyjemność masz z oglądania życia ekosystemu. Im bardziej skomplikowany i im więcej poświęciłeś, tym lepiej dla ciebie i twojej radości.

wujtom

Posty: 35