Barierki

Barierki

Produkuję meble, ale muszę komuś podrzucić zlecenie na mocne stelaże meblowe. Czy wiecie, z kim mógłbym pogadać o takim zamówieniu?

xacti

Posty: 2

 
Jak balustrady wstawiasz na zewnątrz to dokładnie przyjrzyj się stali, czy jest w niej zwiększona odporność na czynniki atmosferyczne. W balustradach wewnętrznych sprawdzi się nawet stal średniej jakości.

johncena67

Posty: 7

 
Prowadzę biuro aranżacji wnętrz i wiele balustrad nierdzewnych o nowoczesnym charakterze zamawiałem dla swoich klientów w kladakor.pl. Było kilka bardzo dużych, oryginalnych zleceń i wykończenie bez żadnych ubytków technicznych. Współpracuję ogólnie z wieloma wykonawcami elementów wykończeniowych. Dla większości klientów trzeba wszystko właściwie robić od podstaw. Nie jest drogo.

jagieloniab0000

Posty: 6

 
Ja bym nawet stal nierdzewną na wszelki wypadek zabezpieczył przed wilgocią na zewnątrz.

bartek33

Posty: 6

 
Stal nierdzewna najlepiej na balustrady, na daszki, coraz częściej pod konstrukcje jakościowych mebli. Dobrze się łączy ze szkłem i z drewnem w nowoczesnych wnętrzach.

090913123

Posty: 19

 
Mam dość duży parking i zlecałem wykonanie kilku daszków ozdobnych w Kladakorze. Konstrukcja nierdzewna, bez wad technicznych. Zostawiam ci kontakt telefoniczny do mojego wykonawcy 500 294 058. Pytaj ogólnie o konstrukcje stalowe, obróbkę. Konsultacje wstępnie bezpłatne, więc niczym nie ryzykujesz. Pozdrawiam.

jurecekk5

Posty: 13