siatki ochronne na wymiar, proszę o pomoc

siatki ochronne na wymiar, proszę o pomoc

Chcę zakupić siatki do piłkochwytów. Konstrukcje pozyskaliśmy od obiektu sportowego, który została zlikwidowany. Jako, iż piłkochwyty będą użytkowane przez dzieci i młodzież, szukamy profesjonalnej pomocy.

Trener

Posty: 2

 
A siatki na boisko? Też polipropylen? Zastanawiam się nad wyborem materiału, ponieważ podobno ma to znaczenie. Chciałbym, żeby szkolne ogrodzenie służyło dzieciakom jak najdłużej. Nie chciałbym marnować pieniędzy na coś, co będę musiał znowu wkrótce wymieniać.

Lopez58

Posty: 6

 
Siatki hodowlane nabyłem w sklepie nalur.pl. Szybko dotarły. Jest jakość i cena korzystna, więc polecam. To sprzedawca od lat na rynku także w pełni bezpiecznie.

F-Dertus

Posty: 8

 
Super sprawa te siatki. Właśnie o takim piłkochwycie myśleliśmy. Teraz jest w końcu w pełni bezpiecznie, a młodzież, jaka przychodzi do nas na treningi, chwali sobie wyposażenie. Podobno to niezwykle sprawdzony sposób również jako ogrodzenie na boisko. Będzie trzeba pomyśleć na wiosnę, żeby unowocześnić obiekt.

jpyzio

Posty: 3

 
Tak jakość piłkochwytów jest naprawdę dobra. Przekonaliśmy się, bo użytkowane są na naszym boisku od kilku lat i nic złego się z nimi nie dzieje. My również zamawialiśmy w sklepie producenta. Wyszło taniej i dostaliśmy dodatkowo rabat na kolejny zakup. Ogólnie nie jest to drogie rozwiązanie w świetle innych mniej skutecznych.

propek1

Posty: 7

 
Na pewno zdecyduję się na siatki na woliery, ponieważ niezmiernie dużo się na ich temat dowiedziałem. Poniektóre z tych, co widziałem, są dodatkowo wzmacniane. Takie rozwiązanie będzie na lata użytkowania. Również polecam.

Marioleczka

Posty: 5

 
Co do jakości siatek zabezpieczających nie mam żadnych zastrzeżeń. Dla mnie też było ważne, żeby ogrodzenie, które miałem w planach okazało się sprawdzonym rozwiązaniem na lata. Kupiłem, zrobiłem i sprawdza się, jak było w założeniach. Polecam.

Marioleczka

Posty: 9

 
Super sprawa te siatki. Właśnie o takim piłkochwycie myśleliśmy. Teraz jest w końcu w pełni bezpiecznie, a młodzież, która przychodzi do nas na treningi, chwali sobie wyposażenie. Podobno to bardzo sprawdzony sposób również jako ogrodzenie na boisko. Będzie trzeba pomyśleć na wiosnę, żeby unowocześnić obiekt.

pawel253

Posty: 7

 
Nie jest drogie. Zamawialiśmy takie siatki na boisko do szkoły i myśleliśmy, że wyniesie nas to zdecydowanie drożej. Zamówiliśmy jeszcze piłkochwyty na salę gimnastyczną, ponieważ zaproponowano nam promocyjną cenę.

Makus16

Posty: 28