Oświetlenie imprez, kogo polecacie

Oświetlenie imprez, kogo polecacie

Zarządzam kongresem politycznym i udało nam się zaprosić sporą liczbę gości. Okazało się, że nagłośnienie siadło. Potrzebuję szybkiego kontaktu do specjalistów znających się na rzeczy i którzy mają doświadczenie w obsłudze typowych wydarzeń politycznych.

Bobrow34

Posty: 22

 
ynajmowaliśmy w klubie partyjnym nagłośnienie i scenę przez http://www.re-mix.pl i praca została wykonana na najwyższym poziomie. Nie było żadnych wad technicznych, niemiłego szumienia, itp.

Spotkanie organizowaliśmy w pomieszczeniu zamkniętym. Było około 200 osób. Nikt nie narzekał na jakość głosu. Z ostatniego rzędu sali robiono notatki na bieżąco.

yarofe

Posty: 34

 
Najwięcej akcesoriów nagłośnieniowych i wspomagających efekty imprezy wynajmiesz przez http://www.re-mix.pl. Dostarczają gotowe rozwiązania lub planują wszystkie od podstaw, włączając w to telebimy, nagrywanie imprezy. Wynajmują nawet bańki mydlane, pianę, itp. Dają montaż, transport. Według mnie najlepsza szansa, żeby oszczędzić na kosztach własnej robocizny.

mJaUrVcEin

Posty: 10

 
Jak się przekonasz zakup nagłośnienia nie wystarczy. Trzeba je jeszcze rozstawić zgodnie z założeniami sztuki, a to wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Poproś firmę o przykładowe referencje i zrób mini casting.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Poczytaj sobie o gotowych kompletach nagłośnieniowych. Będziesz wstępnie wiedział, czy wykonawca proponuje ci dobre rozwiązanie.

Jacuś3456

Posty: 28

 
Wynajęcie sprzętu jest idealne, jeżeli robisz imprezy tylko okazjonalnie. Kup sprzęt wytrzymujący dużą presję i trudny w uszkodzeniu mechanicznym. Najlepiej podwieszać kolumny, bo jednak ludzie niszczą tego typu inwestycje, szczególnie w plenerze.

Budowlanic23

Posty: 23

 
Przydadzą ci się następujące elementy: wzmacniacz, mikser, profesjonalne kolumny, kilka mikrofonów, testowanie akustyki. Kilka tysięcy zabulisz na pewno. Jeżeli masz kontakt do dobrej oferty sprzętu używanego koszty obniżysz, ale to bardzo trudne.

zooazool

Posty: 24

 
Podpisuj zawsze umowę i pytaj o poprzednie wykonania. Niektóre z nich są pewnie filmowane, dlatego możesz sobie przed nawiązaniem współpracy obejrzeć, z kim masz do czynienia.

QQrydza

Posty: 27

 
Postaraj się przynajmniej o dwa dni imprezy, jeżeli wynajmujesz i konfigurujesz sprzęt. Wyjdzie ci trochę taniej.

Michaś

Posty: 14