Co na pasożyty

Co na pasożyty

Hej. Mam dość intymny problem, chodzi o nieświeży oddech. Nie wiem z czego to się bierze, ale choćbym myła zęby i 6 razy dziennie to ciągle czuję od siebie ten przykry zapach. Co to może być? Co na to brać, jakieś płukanki???

mirekp2005

Posty: 3

 
Ja tak źle sypiam odkąd urodziłam dziecko i przytyłam, że nie potrafię za dnia funkcjonować normalnie. Nie mam pojęcia co jest przyczyną, myślicie że to pasożyty mogą być?

TomekK

Posty: 7

 
Mnie zaczął temat detoksykacji interesować jak koleżanka po takiej kuracji odżyła. Wcześniej miała nadwaga i kupę różnych chorób a teraz wygląda lepiej ode mnie...

andrew66

Posty: 14

 
Kiedyś brałam jakiś suplement który miał działanie oczyszczające ale nazwy sobie nie przypomnę wiem że miało to w składzie jakieś naturalne wyciągi i ekstrakty i pomagało to wtedy.

znamsienatym

Posty: 10

 
Na suplementach to ja się totalnie nie znam, nie wiem co by tutaj polecić. Na pewno warto być ostrożnym bo teraz sporo firm sprzedaje różne cudowne preparaty i z jakością to różnie bywa.

tigra32

Posty: 3

 
Zadowolona jestem z efektów jakie daje Ecodetoxx i tego typu suplementacja. Mam więcej siły na co dzień, lepiej śpię, lepiej też znoszę napięcie w pracy, gdzie wcześniej to naprawdę potrafiłam się mocno wyładowywać potem na rodzinie w domu po ciężkim dniu.

pogoń44

Posty: 6

 
Jestem na suplementacji Ecodetoxxem i jest okej, czuję się lepiej z tygodnia na tydzień, zwłaszcza problemy gastryczne ustają. Sam środek jest opisany dość fajnie na odkrycia.medicalfakt.pl, masz tam wywiad z lekarzem który też tłumaczy w prosty sposób o co chodzi z tymi pasożytami w ogóle.

56_2014

Posty: 22