Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Dzień dobry! Jestem zainteresowany współpracą z producentem stojaków reklamowych, kartonowych, kogo moglibyście w tym temacie polecić? Zależy mi na indywidualnym dopasowanym projekcie standu, na konkretny wymiar, wysokość, szerokość itp.

TomekK 

Posty: 2

 
Różne są gramatury i standardy kartonów w produkcji takich stojaków. Sam kiedyś miałem stand co mi się uginał pod naporem lizaków...także nie było to szczególnie dużo obciążenie a karton niestety i tak nie wytrzymywał.

mniszek5

Posty: 8

 
Nie ma sklepu w którym by jakieś większe lub mniejsze standy nie stały. Fajny sposób żeby dodatkowo zaprezentować swoje produkty zwłąszcza przy kasie. Klient przy kasie ma jeszcze trochę czasu żeby przemyśleć zakup, zdecydować się na coś jeszcze.

audi80

Posty: 8

 
Trudno mi coś doradzić bo jak na razie do ekspozytorów większego szczęścia nie mam. Także jakby ktoś był w stanie jakiegś projektanta i producenta polecić to też będe wdzięczny.

adam289

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o małe nakłady to podpowiem Oficynę 97 (oficyna97.pl). Realizują zamówienia nawet na kilka sztuk takich ekspozytorów nie trzeba od razu setki zamawiać. Dobry kontakt, dobry projekt, potrafią doradzić i podpowiedzieć jeśli ktoś jeszcze nigdy takich stojaków nie kupował i nie wie na co zwracać uwagę.

gregcie@

Posty: 11

 
Teraz tych możliwości jeśli chodzi o projekt standu jest dużo, klient może sobie zażyczyć dosłownie każdy kształt i każdą grafikę. Kiedyś te stojaki wyglądały bardzo prymitywnie, dużo się pod tym względem zmieniło na korzyść.

elusia

Posty: 5

 
Na pewno bym na standach nie oszczędzał, bo taką prezentacją produktów można dużo wygrać, zwrócić uwage klienta, ale też stracić jeśli stojak będzie zniechęcał i odstraszał...

jumbertus

Posty: 4

 
Nad standami sam się zastanawiam od jakiegoś czasu ale na pewno najpierw musiałbym zamówić kilka sztuk na próbę, nim bym się zdecydował na większe zakupy, a wiem że firmy mają problem z małymi nakładami i niechętnie się ich podejmują.

mokwas

Posty: 20

 
Ile taki jeden stojak potrafi kosztować? Sam karton to pewnie nie jest za wysoki koszt, ale do tego jeszcze dochodzi cały projekt, grafika, nadruk i tak dalej więc podejrzewam, żę takie ekspozytory trochę kosztują.

Zyciowwy

Posty: 4