naprawa samochodu Warszawa

naprawa samochodu Warszawa

Klocki hamulcowe do wymiany – kto mi to tanio i solidnie zrobi w Warszawie? Piszcie o swoich mechanikach jeśli jesteście z nich zadowoleni, albo o tych na których się nacięliście. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

wiesław11

Posty: 2

 
Dobry mechanik to taki z którym człowiek się widzi raz na ruski rok, a miałem raz takiego ancymona co widywałem się z nim po parę razy na miesiąc bo tak mi usterki naprawiał że 50 km po wyjechaniu z warsztatu wracały na nowo...

Damiano

Posty: 5

 
Moim zdaniem to się dużo poprawiło jeśli chodzi o standard obsługi w warsztatach, tak jak generalnie sektor usług mocno skoczył w ostatnich latach do góry jeśli idzie o nastawienie do klienta jakość itp.

Klaraaa

Posty: 4

 
Wiesz co ja mam dobre doświadczenia jak na razie z panem Krzysztofem z zakładu na Dźwigowej koło torów, sporo mi już w moim wysłużonym Oplu rzeczy wymieniał – klocki, tarcze, wahacze i ciągle jakoś Vectra mi służy – polecam człowieka i cały warsztat (tel -22 665 96 96).

Hoteowo24h

Posty: 27

 
Dobrze jak serwis ma szeroki zakres obsługi, żeby się nie okazało że jak się wydarzy jakaś mniej typowa awaria to i tak trzeba będzie ganiać do zupełnie innego zakładu i tracić czas.

deberty56

Posty: 15

 
Ja sobie chwalę pana Krzysia z warsztatu na Dźwigowej koło torów, robi praktycznie wszystko, złota rączka z doświadczeniem. Rozrząd miałem tutaj robiony i samochód jeździ super już prawie od roku, bez żadnych awarii i innych problemów. Warsztat ma swoją stronę z danymi -dzwigowaautoserwis.com.pl.

monichś

Posty: 13

 
Z chęcią bym też przytulił kontakt do dobrego warsztatu, zwłaszcza w przypadku przeglądów okresowych, bo z tym tematem to mi się zdarza najczęściej podjeżdżać.

Black_Riot

Posty: 4

 
Na dobrego mechanika to ciężej trafić niż na diament w kopalni piasku...ale szukać trzeba wiadomo, to jest najlepsza metoda – próbować różnych warsztatów aż w końcu się znajdzie dobre miejsce.

olidaks

Posty: 12

 
Mi kumpel swego czasu polecał serwis przy Dźwigowej na Bemowie i jak na razie się na nich nie zawiodłem, na pewno cenowo wychodzi u nich przystępnie, za wymianę filtra powietrza 15 złotych dałem choćby, za wymianę filtra paliwa 35 zł, więc na pewno nie naciągają. Mam do nich telefon, mogę podać: 22 665 96 96.

onix33

Posty: 18

 
Ze świecą szukać dobrego mechanika, ale z drugiej strony jak się faktycznie trochę popyta, pojeździ po warsztatach to się znajdzie. Sam akurat z Warszawy nie jestem, także tutaj nie pomogę.

kondziu

Posty: 6