Scrapki z drewna

Scrapki z drewna

Witajcie ;-) Już powoli czuć w miastach świąteczną atmosferę, ozdoby się pojawiają i ja w tym roku też chciałabym ozdobić swój dom w jakiś ciekawy sposób. Gdzie kupię ładne gwiazdki, serduszka i inne takie typowo świąteczne dekoracje? Macie może jakiś swój sprawdzony sklep online?

Posty: 2

 
Ostatnio zrobiliśmy większe zamówienie dla firmy ze sklepu na stronie https://lue-lue.pl. Chodziło o dedykowane speronalizowane podkładki z drewna pod kubek dla pracowników. Gadżet się spodobał, jest to z jednej strony ładne dla oka, a z drugiej praktyczne, przydaje się na co dzień w pracy.

GGregbard

Posty: 16

 
My naszym pracownikom to prawdopodobnie w tym roku damy jeszcze jakieś karnety do klubu sportowego, ludzie lubią moim zdaniem to co praktyczne dostać, coś co mogą wykorzystać.

Marioleczka

Posty: 22

 
Fajną opcją są scrapki drewniane róznego typu, można z tego ciekawe projekty zrobić. U mnie w pracy mam zdolną koleżankę która super dekoracje robi w sumie głównie na kleju, z farb, i właśnie z drewnianych kształtek.

Klarka34

Posty: 15

 
U nas w mieście był kiedyś nawet fajnie zaopatrzony sklep z dekoracjami tego rodzaju ale zlikwidowali teraz to już żeby dostać coś podobnego to trzeba w internecie tylko i wyłącznie szukać.

andrew66

Posty: 3

 
Ozdabianie domu na święta to zawsze jest dla mnie udręka, już samo ubranie choinki to na ostatnią chwilę zostawiam, i najczęściej wypada tak że w Wigilię dopiero za świeżą choinką po mieście biegamy :P

Nazswi45

Posty: 20

 
W internetach można każdą dekorację dostać, jeszcze pytanie pozostaje co do jakości bo pod tym względem to się potrafią dekoracje mocno różnić, też inaczej jak się patrzy tylko na zdjęcie a inaczej jak już ma się produkt w rękach – dopiero wtedy można ocenić czy jest to mocna sklejka czy cienizna.

MisiekKce

Posty: 3

 
Kiedyś miałem taki zaprzyjaźniony zakład w okolicy które mi takie dekoracje z drewna docinał..ale właściciel się zmienił i już takich wtyków nie mam :P

dzastinn

Posty: 9