Sklep z produktami erotycznymi

Sklep z produktami erotycznymi

Jakie gadżety erotyczne, których sami używacie możecie polecić z czystym sumieniem?

wigry00

Posty: 4

 
Mam kilka erotycznych gier planszowych w domu i zauważyłem, że to świetny pomysł na przełamanie lodów. Jak szukasz ciekawej inspiracji to polecam.

zenia30

Posty: 9

 
Sporo dobrych gadżetów erotycznych pochodzi z Japonii. Warto się zainteresować podobnymi markami.

iravau

Posty: 22

 
Z punktu widzenia mężczyzn to największe zainteresowanie wzbudzają seks roboty, coraz bardziej realistyczne. Branża zmierza do punktu, gdzie już żywy partner nie będzie potrzebny :)

Eukalipto

Posty: 35

 
Lubię z narzeczonym oglądać filmy erotyczne, ale raczej delikatne z ładnymi kobietami. Później masaż, aromaterapia przy okazji. Od czasu do czasu nakładam też różne stroje i jest naprawdę super.

Chorowity12

Posty: 16

 
Masturbator mi pomógł w ograniczeniu problemów z długością stosunku i podtrzymaniem wzwodu przede wszystkim. Każdemu panu z zaburzeniami polecam dokupić droższy masturbator z dodatkowymi funkcjami.

dagmarka56

Posty: 9

 
Gadżety erotyczne to jeszcze trochę temat tabu, więc jak w formacie prezentowym komuś zamawiasz to warto się na wszelki wypadek zabezpieczyć dyskretną przesyłką.

turysta00

Posty: 7

 
Testowałem masturbator Fleshlight. Przyznam, że wrażenia niesamowite ;) Zauważyłem, że niektóre dziewczyny z Tindera też bardzo zainteresowane takimi wspólnymi zabawami. Oryginalnego fleshlighta poniżej 200 złotych trudno znaleźć, ale bardzo blisko ma sklep erotoys.pl. Tam brałem. Opłaca się bardziej niż na popularnych aukcjach online. Warto też dodatkowo kupić dobre preparaty nawilżające na bazie wody, żebyś się nie uszkodził przy dłuższych sesjach ;p

asulka33

Posty: 5

 
Zmysłowe body, wysokie szpilki, maska i nigdy nie miałam problemów z facetami :)

Annna1

Posty: 26

 
Wiem, że powiększanie penisa działa, bo wszystko polega na maksymalnym ukrwieniu strefy intymnej. Suplementy na poprawę krążenia, uregulowane sprawy sercowe, podstawowa dieta bez udziału cukru i soli, do tego pompka i masz życie seksualne wystrzelone w kosmos.

Szukamdropa

Posty: 40