Repliki torebek znanych marek

Repliki torebek znanych marek

Dzień dobry, witam! Dziewczyny mam pytanko odnośnie replik. Kupujecie, czy raczej odradzacie? Ja jestem autentycznie zakochana w Chanel i ich torebkach, ale na oryginalne to mnie raczej w tym życiu nie będzie stać..

wisła1905

Posty: 4

 
Mam portfel od YSL i to jest replika. Używa się go bardzo dobrze, miałam sporo szczęście, że akurat na taki model trafiłam, bo już moja koleżanka kupowała duplikat torebki też od YSL to już nie jest zadowolona. Także – na dwoje babka wróżyła.

Marioleczka

Posty: 10

 
Jest kilka marek do których faktycznie mam szczególnie ciepłe uczucia. Taką firmą jest Prada na pewno i taką firmą też jest LV. Z resztą obydwie firmy kojarzą mi się z super filmami – Diabeł ubiera się u Prady, chociażby, pewnie każdy to zna.

TomekK

Posty: 5

 
Portfel Chanel dostałam w zeszłe święta na prezent i w sumie ciekawe czy to jest oryginał czy jakaś replika. Ja się na tym nie znam, więc nawet jakbym dostała chińską podróbkę to bym się nie zorientowała. Mąż twierdzi, że to oryginał.

intimiss

Posty: 15

 
Kiedyś kupowałem Rolexa w formie repliki i noszę do dziś dnia bez problemów. To akurat znalazłem w Niemczech w sklepie stacjonarnym już parę lat temu. Także można takie rzeczy znaleźć wg mnie.

grzes3345

Posty: 7

 
Heh ja to się zastanawiam nad imitacjami perfum znanych i drogich marek. Ktoś kupował? Chyba zapach podrobić to nie jest taka trudna sztuka, na mój rozum to powinno to być łatwiejsze niż repliki butów.

jesika

Posty: 11

 
Jest dobry sklep z replikami na dobre-repliki.pl. Dużo odzieży, ale też sporo okularów. Ja właśnie sobie zamawiałam Ray Bany niedawno i doszły bez uszkodzeń. Mocne zauszniki, nic się jak na razie nie zerwało, nie pękło. No i mimo że to replika to projekt jest dokładnie taki sam jak w oryginałach, mają ten typowy Ray Banowy styl za który ludzie na całym świecie płacą grube dolary.

ostrogi piętowe bielsko biała

Posty: 10

 
Przy replikach trzeba być czujnym, ale jak się trochę zna modę i rynek to można dość łatwo sobie przejrzeć sprzedawcę i jego towar pod kątem autentyczności i jakości. Tylko trzeba trochę w tym posiedzieć, parę ubrań zamówić, porównać itd.

reklamos

Posty: 6

 
Nie wiem czy taki związek frazeologiczny jak – dobre repliki , w ogóle istnieje, ale jeśli ktoś znajdzie sklep z takimi rzeczami to niech da znać, chętnie sprawdzę. Pozdrawiam!

bartek33

Posty: 12

 
Pojedyncze rzeczy mam markowe, ale takie naprawdę luksusowe, resztę sobie kupuję w sieciowych markach. Jakbym miała mieć wszystko od Gucciego i LV to musiałabym pewnie zarabiać jako prezydentowa.

namok

Posty: 9