Tworzenie kreacji graficznych

Tworzenie kreacji graficznych

Witajcie ;-) Kojarzycie dobre firmy w Warszawie zajmujące się tworzeniem nieszablonowych stron www z dodatkowym doświadczeniem w tworzeniuaplikacji webowych? Z góry dzięki za każde info. Pozdr!

pawel253

Posty: 2

 
Niektóre strony firmowe są moim zdaniem przesadzone. Mają za dużo aplikacji, za dużo jakiś wyskakujących okienek przez co zanim strona się tak naprawdę otworzy to ja zdążę się dwa razy zniechęcić do jej przeglądania.

mimuś00

Posty: 2

 
Ja będę polecał panów ze strony http://sttp.pl. Przede wszystkim mają kompleksowe podejście, można wszystko załatwić w jednym miejscu bez szukania po kilku wykonawców w różnych biurach i tracenia na to czasu. Zrobili nam serwis, logotyp, brand booka, a także folder informacyjny..

nnn2

Posty: 20

 
Mam w głowie projekt swojej przyszłej strony internetowej i teraz tylko potrzebuję osoby która mi go przekuje w rzeczywistość...jakby ktoś znał dobrego fachowca od tworzenia stron to będę wdzięczny za info!

Eukalipto

Posty: 35

 
Teraz są specjalne aplikacje do samodzielnego tworzenia stron, ale raczej bym takie wynalazki odradzał. Na pewno nie dostanie się spersonalizowanego projektu a raczej będzie to bazowało na szablonach.

labuh

Posty: 3

 
Jak Cię widzą tak Cię piszą – stara zasada. Projekt firmowej witryny to często pierwsza rzecz z jaką styka się konkretny potencjalny klient firmy więc warto żeby rzeczywiście zachęcał a nie zniechęcał już na dzień dobry.

michał

Posty: 2

 
Od strony bardzo duży zależy tak naprawdę. Wciąż są firmy które wychodzą z założenia że wystarczy sam profil w social mediach żeby prowadzić skuteczną reklamę online, a to moim zdaniem duży błąd.

johncena67

Posty: 9

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi, ale mogę podpytać mam kilku znajomych którzy prowadzą swoje biznesy i w związku z tym mają strony internetowe (już chyba nikt kto ma firmę nie rezygnuje z obecności ze swoją ofertą online?)

labuh

Posty: 8

 
Ważna jest kreatywność. Czasami nie trzeba inwestować wielkich pieniędzy żeby odnieść reklamowy sukces w sieci. Najważniejszy jest dobry pomysł koncepcja i można zdobyć miliony klientów.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Nie za bardzo kojarzę takie firmy które tworzą naprawdę ciekawe projekty stron a nie ukrywam że potrzebowałbym sam takiego usługodawcy. Jak na razie mam stronę bardzo prostą można by nawet powiedzieć że prymitywną, chcę to zmienić...

pawel253

Posty: 19