Tanie kina domowe

Tanie kina domowe

Co sądzicie o przenośnych ekranach projekcyjnych? Jest to korzystna opcja? I jeszcze jedno – gdzie ewentualnie można taki bajer zamówić jakoś okazyjnie?

To tyle pytań:)

NaMber

Posty: 25

 
Jakbym miał teraz kupować takie AV, to pewnie bym postawił na sprzęt droższy, ale solidniejszy. Kiedyś kupiłem bubla, bo mnie cena skusiła i teraz sobie pluję w brodę. Także piszę tu – ku przestrodze:)

ajhhopek

Posty: 34

 
Dość ciekawie przedstawia się oferta sklepu www.uchwytyekranyprojektory.pl.

Mam zamiar u nich zamówić taką instalację. Sąsiad kupował u nich ekran projekcyjny i ładnie mu to zrobili. Projekt za free, więc oferta kusząca.

@_24lampy

Posty: 30

 
Od czasu do czasu wyciągam w domu projektor i robimy sobie takie rodzinne posiadówy przy starych zdjęciach. Także fajna rzecz, myślę, że warto coś takiego kupić.

Lepsze to i tańsze niż kino domowe moim zdaniem.

@malpka

Posty: 39

 
Nie wiem gdzie coś takiego zamówić, ale pewnie znajdą się jakieś sklepy internetowe. W końcu w sieci jest wszystko, a jak czegoś nie ma to dowód na to, że nie istnieje ;P

Tallulah32

Posty: 33

 
Cześć, nawet nie myślałem, żeby takie zaawansowane rzeczy instalować...wiem, że niektórzy korzystają z kina domowego i takich bajerów, ale ja mam ważniejsze inwestycje na głowie:P

Cronxxx

Posty: 38