wydruk etykiet samoprzylepnych

wydruk etykiet samoprzylepnych

Hej, chciałbym wprowadzić system etykietowania dla sklepu internetowego. Szukam firmy, która pomoże mi w dopasowaniu materiałów, oprogramowania, drukarek i zadba o szkolenie personelu.

TomekK

Posty: 3

 
Moja kadra szkoliła się z wydruku etykiet samoprzylepnych w NTI Company. Panowie szkoleniowcy dojeżdżali do siedziby firmy. Na początku korzystałem też z ich wsparcia projektowego przy etykietach, a teraz już wszystko samodzielnie robimy. Na początek moim zdaniem dają dużą przewagę, bo można cały proces wydruku mocno uprościć. Korzystaj.
Folie zalecam brać zawsze nieco grubsze, bo i charakteryzują się większą wytrzymałością.

olek54

Posty: 6

 
Bierz w etykiecie podłoże ekologiczne i promuj się na tej podstawie. Teraz eko materiały są bardzo modne.

hubertus

Posty: 5

 
Według wielu badań branżowych słaba etykieta wpływa na odbiór produktu przez konsumenta. Przy masowych zleceniach i outsourcingu zawsze jesteś w stanie negocjować lepsze warunki cenowe.

beata77

Posty: 4

 
Zamawiałem folie drukowane termokurczliwe z własnym logo w nticompany.eu. Do tego korzystam regularnie z ich etykiet samoprzylepnych z zacięciem marketingowym. Jest wsparcie projektowe, produkcja i szybka dostawa. Znam ich, bo pomagali mi wcześniej przy rejestracji kodów kreskowych, poszło wszystko zgrabnie, więc postanowiłem zostać i dalej korzystać z ich katalogu. Pozdrawiam.

humer56

Posty: 7

 
Dla każdej branży masz normy informacyjne do zastosowania na etykietach, więc czasami warto też poznać rozwiązania stosowane przez konkurencję.

tigra32

Posty: 7

 
Zależy też na co naklejasz etykiety, czy na tekstylia, karton, tworzywa sztuczne. W każdym razie przetestuj etykiety pod względem odporności na ścieranie, czy mocno klej trzyma, czy etykieta nie traci kolorów i ma widoczny z daleka projekt.

tigra32

Posty: 2

 
Najlepiej od razu zadrukować etykiety konkretnymi informacjami. Duża oszczędność czasu. Dobrze też mieć kilka arkuszy etykiet z polami do dodania nietypowych informacji dla klienta. Przy prowadzeniu sklepu internetowego to się czasami przydaje.

Aris

Posty: 26

 
Weź pod uwagę kilka czystych arkuszy etykiet i kilka zadrukowanych. Czyste arkusze przydają się przy obsłudze niestandardowych zamówień.

gra88

Posty: 9