etiui na telefon

etiui na telefon

Internety – gdzie zamawiacie etui do swoich komórek? Macie jakieś sprawdzone sklepy które takie rzeczy w dobrym standardzie robią? Fajnie jakby była opcja dodania własnego zdjęcia i z niego zrobienia tła na obudowie...Mam kilka fot pejzaży z wakacji które by się nadały.

matek562

Posty: 2

 
Widzę często u ludzi na mieście że mają dość ciekawe etui na telefonach i zawsze się zastanawiam właśnie – skąd oni takie wzory biorą, bo ja w sklepach ich nie jestem w stanie wyłowić...Obstawiam że zamawiają gdzieś online a ja z kolei to wolałbym jednak sobie etui wcześniej wziąć w ręce, przymierzyć na telefonie niż tak kupować zupełnie w ciemno na odległość.

Lupusx

Posty: 3

 
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o etui do iPhonów na stronie caseline.pl. Mają multum swoich wzorów ale też dla osób bardziej kreatywnych jest możliwość stworzenia praktycznie od zera własnego spersonalizowanego etui. Dobry kontakt ze sklepem, długo nie musiałem czekać na dostawę i też fajnie że udało się ze zniżki z ich facebooka skorzystać.

Sarenka

Posty: 6

 
Ile za takie dobrej klasy etui trzeba zapłacić? Do pięciu dyszek moim zdaniem to jest maks, ja bym więcej za osłonkę nie dał.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Mi się podobają etui w kolorach klasycznych – czarny, srebrny pozłacany, tego typu klimaty. Można też sobie teraz kupić specjalne nakładki hartowane na wyświetlacz co dużo nie kosztuje a może uratować telefonowi życie.

czartoryski

Posty: 2

 
Ja mam telefon bez kabury, euti czy innych osłon i jakoś sobie radzę, fakt że jest porysowany strasznie ale najważniejsze ze działa ;))

Dooog

Posty: 7

 
Dla mnie to już design obudowy nie ma większego znaczenie ważne żeby odporne to wszystko było. Akurat biegam z aplikacją na telefonie także nieraz i nie dwa już mi sprzęt spadł na ziemię – póki co bez konsekwencji.

Miner-ooo

Posty: 21

 
Różne są motywy na etui, bardziej młodzieżowe dla nastolatków ale też można sporo eleganckich w stonowanych kolorach i grafikach znaleźć, dla każdego coś miłego. ;-)

Jarciow3

Posty: 33

 
Można w dzisiejszych czasach z tego co wiem bardziej personalizowane te etui kupować, mój kumpel ma na przykład zdjęcie swojej dziewczyny wydrukowane – trochę to jest akurat moim zdaniem przesada, ale co kto lubi.

Jacuś3456

Posty: 28

 
Najgorsze co się może stać z telefonem to zalanie albo pęknięty wyświetlacz więc raczej bym podpowiadał sobie coś kupić co wyświetlacz w szczególności chroni, teraz są takie specjalne nakładki.

RasiakNorris

Posty: 15