projektowanie balkonu

projektowanie balkonu

Hej. Jak duży budżet powinienem posiadać, gdy w rachubę wchodzi aranżacja balkonu? Pytam, ponieważ nie chciałbym, aby okazało się, że wydatki przerosną moje możliwości.

Michałek

Posty: 2

 
Moim zdaniem aranżacja balkonów to specjalność tej firmy: https://www.gardenlab.pl. Szybko wykonali pożądane przeze mnie powinność. To najlepsi specjaliści w Krakowie.

Posty: 2

 
Część z Was wychodzi z mylnego założenia, gdyż aranżacja wnętrz i tarasów zielenią nie wiąże się z ponadprzeciętnie wysokimi wydatkami. Wiem z doświadczenia.

Filtry2014

Posty: 3

 
Miałem ograniczony budżet, gdy w rachubę wchodził projektowanie zieleni przy budynkach firmowych, ale ostatecznie cały “projekt” udało się zakończyć sukcesem. Kierowałem się między innymi sugestiami, które znalazłem w obrębie tego forum dyskusyjnego.

anex

Posty: 22

 
Warto poczynić niewielką inwestycję, jeśli chodzi o usługę tj. projektowanie ogrodów przy bloku. W Krakowie miałem okazję bardzo wiele ciekawych ogródków przyblokowych, które z całą pewnością zostały stworzone bez konieczności ponoszenia gigantycznego wydatku :)))

Dydusek

Posty: 21

 
Nie miałem świadomości, że aranżacja tarasów wymaga podjęcia tak wielu odpowiedzialnych decyzji. Dopiero niedawno ją przeprowadziłem. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Hezis

Posty: 5

 
Myślałem, że projektowanie balkonu to zadanie, z którym poradzę sobie sam. Moja żona przekonała mnie jednak do tego, abym zaufał profesjonalistom i teraz jestem bardzo zadowolony. Uważam, że sam nie wymyśliłbym tak wielu ciekawych rozwiązań. Dobra sprawa, a dodatkowo zapłaciłem uczciwą cenę.

Black_Riot

Posty: 6

 
Miałem ograniczony budżet, gdy w rachubę wchodził projektowanie zieleni przy budynkach firmowych, lecz ostatecznie cały “projekt” udało się zakończyć sukcesem. Kierowałem się pomiędzy innymi sugestiami, jakie odnalazłem w obrębie tego forum dyskusyjnego.

CAUCHETWERE

Posty: 10

 
Długo wahałem się czy projektowanie ogrodów przydomowych to usługa, jaka będzie mi naprawdę potrzebna, gdyż nie chciałem wyrzucać pieniędzy w błoto. Ostatecznie? Sam nie zaprojektowałbym takiego pięknego ogrodu.

Black_Riot

Posty: 6