Porównywarka AC

Porównywarka AC

Hej, witam. Szukam pierwszego OC dla siebie i nie ukrywam, że trochę mnie to przeraża...dużo ofert, dużo firm chce mi składki wyliczać, na kogo się zdecydować i jak w ogóle całą tę ofertę w miarę szybko przejrzeć, żęby nikogo nie pominąć?

Kitas

Posty: 2

 
Polecam na pewno rankomat.pl i tego typu porównywarki. Zawsze to człowiek ma sprawdzone kikadziesiąt ofert co najmniej, nie ogranicza się do 2-3 także od razu szansa na niższe składki rośnie. Nie ma co ukrywać, ale sam bez takich porównywarek to bym nie miał cierpliwości żeby u każdego ubezpieczyciela osobno sobie koszt OC wyliczać...nie ma takiej opcji, zniechęciłbym się przy trzeciej jak nic :P

FOTO-PHOTO

Posty: 4

 
Można trafić na w miarę koszystne oferty ale trzeba się naszukać. Wiem że są ponoć ubezpieczalnie które wręcz promują i wolą młodych kierowców i dla nich mają bardziej preferencyjne warunki.

Jasio234

Posty: 11

 
W sumie to nie mam pojęcia kto teraz bierze najmniej za OC/AC, ta oferta jest bardzo płynna i na przykład to że w jednym roku firma X jest najtańsza to nie znaczy że w kolejnym roku będzie jedną z droższych.

plertoo3

Posty: 5

 
Będę chciał zmienić swoją polisę bo już dawno firmy nie zmieniałem a mam poczucie że jednak dość wyraźnie przepłacam, zwłaszcza jak rozmawiam z ludźmi to się okazuje że bulę za oc i ac najwięcej

MagikP322

Posty: 40

 
Najlepszym sposobem żeby mało płacić za OC jest bezszkodowa jazda ;) Nie ma lepszego rozwiązania.

orange777

Posty: 8

 
Najważniejsze to nie kupować OC na szybko, na chybił trafił bo moim zdaniem w 9 na 10 przypadków się przepłaci. Dobrze sobie wcześniej albo samemu porównać stawki w różnych firmach, albo przez porównywarkę. Ja korzystałem ze strony rankomat.pl akurat i polecam. Szybko, wygodnie i faktycznie tych różnych polis zestawili mnóstwo ze sobą.

guru67

Posty: 3

 
OC straszna rzecz, zwłąszcza na początku jak człowiek jeszcze nie ma lat wyjeżdżonych to się można załamać. Jakąś opcją jest wzięcie polisy razem z rodzicem złóżmy, ja tak na początku zrobiłem właśnie i koszty były dużo niżśze.

GGregbard

Posty: 14