Jakiej marki rower elektryczny

Jakiej marki rower elektryczny

Dobrej klasy rowery zasilane elektrycznie – gdzie kupić? Już mi od dawna po głowie chodzi taki sprzęt, ale jakoś nigdy wcześniej nie miałem kasy odłożonej, a teraz w końcu się nadarza okazja, żeby zainwestować w taki rower. Będę wdzięczny za wasze opinie.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Faktem jest, że za granicą to e rowery robią teraz furorę. W Polsce jakoś moda na takie zasilanie nie chce się przyjąć póki co. Ale myślę, że to kwestia czasu i za parę lat coraz więcej będzie hybryd po miastach jeździło.

mniszek56

Posty: 16

 
Ktoś może powiedzieć jak długo ładuje baterię w swoim rowerze hybrydowym? Bo mam wrażenie że u mnie to jakoś długo trwa. Ale tak poza tym, to nie narzekam. Fajna sprawa żeby jeździć tanio, ekologicznie, zdrowo i też przy okazji się nie umęczyć.

jajajosz12

Posty: 24

 
Jakoś nigdy nie miałem pomysłu żeby się na hybrydę przerzucać. Chociaż może jak będę starszy i mniej sprawny to taka zamiana będzie dobra. Ale póki co jeszcze o tym nie myślę.

asulka33

Posty: 8

 
Hej. Sam się zastanawiam nad tym żeby nam kupić do domu hybrydy. Czasami jak jest ładna pogoda to sobie robimy wycieczki po okolicy i nie będę udawał, że zawsze mi sił starcza. Jakby tak mieć wspomaganie, na pewno byłoby łatwiej i dalej byśmy zajechali.

GGregbard

Posty: 16

 
No tak, na zachodzie hybrydy są już bardziej popularne niż tradycyjne rowery, a w PL ciągle branża raczkuje. Ale już można spotkać niezłe firmy które handlują takim sprzętem, ja polecam Overfly. Mają swój sklep online, ale wiem, że też ich rowery można znaleźć w sklepach w Wwa, czy Raszynie i Łomiankach. Teraz, w sezonie, jeżdżę na ich rowerze każdego dnia i bateria trzyma elegancko, nie muszę się co chwila martwić o kolejne doładowanie. Mam wskaźnik zużycia, więc dokładnie wiem kiedy mi się skończy zasilanie .

Schwalbaa

Posty: 4

 
Mi się dobrze jeździ na moim zwykłym rowerze. Ale fakt, że jakbym miał nim dojeżdżać do pracy na przykład to średnio by się sprawdził, ale już na wycieczki itp. jest idealny.

pietryn045

Posty: 31