Dobry psycholog Waraszawa

Dobry psycholog Waraszawa

Przeżyłem poważny wypadek dwa lata temu. Można powiedzieć, że ledwie uszedłem z życiem, ale teraz wszystkiego się boję, nie jestem w stanie normalnie rozmawiać z ludźmi, bo ciągle widzę zagrożenia. Normalnie fobia i trudno mi sobie z tym poradzić. Chcę pójść do psychologa. Może znacie kogoś wyspecjalizowanego w podobnych zagadnieniach. Prawdopodobnie zespół stresu pourazowego. Mój luźny strzał.

labuh

Posty: 2

 
Musisz się przed psychologiem całkowicie otworzyć. Wtedy dopiero terapia ma sens moim zdaniem. Raczej polecam prywatne gabinety, gdzie masz totalną anonimowość. Lepiej też nie chwalić się terapią, bo różnie ludzie odbierają, szczególnie pracodawcy :P Jak dobrze pójdzie z terapią indywidualną to możesz później zapisać się do grupy wsparcia.

Sarenka

Posty: 16

 
Idź do psychologa, kiedy potrzebujesz ostatniego pchnięcia do zmian. Większość ludzi ma ten problem, że boi się tak naprawdę odniesienia sukcesu.

Jozefina333

Posty: 5

 
Psycholog zada ci pewnie sporo ciekawych ćwiczeń, które po pewnym czasie ułatwią dotarcie do ciebie, do podświadomości. Wtedy dopiero można mówić o trwałej zmianie nawyków. Grunt, żeby znaleźć pasjonata zawodu, a nie ignoranta, który obsługuje tysiące pacjentów i nikogo nie pamięta.

Nikuś32

Posty: 3

 
Psychologa obowiązuje standardowo tajemnica lekarska, więc warto się bardziej otworzyć i zaufać. No i nie kłam nigdy u psychologa, bo tylko sobie zaszkodzisz. Tylko prawda.

umberko3

Posty: 8

 
W sumie dla samych testów psychologicznych, ćwiczeń i rozmowy warto się przejść. Czasami rozmawiam z psychologiem, kiedy mam dużego doła i wychodzę od razu na prostą. Trzeba po prostu poszukać kogoś godnego zaufania.

wisła1905

Posty: 10

 
Według mnie warto określić konkretny problem do przepracowania. Ludzie z niektórymi nawykami walczą przez lata, dlatego najlepiej dopasuj psychologa do długoterminowej współpracy, gdzie faktycznie jest dobry kontakt.

Marioleczka

Posty: 7

 
Ze spokojnego misia zamieniłem się w asertywnego, pewnego siebie gościa. Korzystałem z wielu szkoleń, ale chyba najbardziej pomógł mi psycholog Dominik Dragan z gabinetu Afekt. Trening rozwoju osobistego jest świetnie prowadzony i tak naprawdę potęga tkwi w człowieku, ale trzeba mieć chociaż minimum odwagi, aby sięgnąć po swoje. Opłacało się. Jestem zdania, że trzeba szukać pomocy psychologicznej przede wszystkim u pasjonatów swojego zawodu, a tutaj to występuje.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Chodzę do psychologa, ale nikomu się nie chwalę. Niestety podobnych problemów społeczeństwo nie akceptuje.

eef12

Posty: 14

 
Czasami warto pójść do psychologa, bo można spojrzeć na siebie z zewnątrz. Trudno na siebie patrzeć z innej perspektywy, a psycholog w tym bardzo pomaga.

witek789

Posty: 8