darmowy katalog stron, gdzie ?

darmowy katalog stron, gdzie ?

Hej. Jakie korzyści mogę odnotować, gdy postanowię promować stronę internetowej swojej firmy poprzez dodawanie jej do katalogów stron internetowych? Podzielcie się spostrzeżeniami.

dermuster

Posty: 2

 
Wychodzę z założenia, że katalog stron internetowych to spore ułatwienie. W Internecie dostępnych jest mnóstwo stron. Wybór interesujących jest niełatwy.

Kitas

Posty: 16

 
W przeszłości sam postanowiłem założyć katalog stron www, który cieszył się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród właścicieli stron, którzy chcieli dostać linki.

wiesław11

Posty: 6

 
Moim zdaniem darmowy katalog stron winien sprostać Waszym oczekiwaniom. W kontekście promocji świeżo założonej strony internetowej nie ma lepszego rozwiązania. Przekonałem się o tym już kilkukrotnie, więc mam pewne doświadczenie w tym zakresie :-)

michas901

Posty: 16

 
Z całego serca mogę polecić Wam darmowe katalogi stron. Nie ma sensu, abyście promowali swoją witrynę płacąc za to jakiekolwiek pieniądze.

keyas

Posty: 6

 
W przeszłości sam postanowiłem założyć katalog stron www, który cieszył się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród właścicieli stron, którzy chcieli zdobyć linki.

bartek33

Posty: 5

 
Przed tym, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne nie zdawałem sobie sprawy, jak istotną rolę w promocji witryny firmowej potrafi odgrywać katalog stron internetowych. Teraz jestem świadomy.

tigra32

Posty: 8

 
Rekomenduję Wam z pełną odpowiedzialnością ten darmowy katalog stron: http://www.b17vitamin.info/internet,komputery,k,11/. Sprostał moim oczekiwaniom. Myślę, że Wam też powinien się spodobać.

GGregbard

Posty: 11

 
Częstokroć doceniałem to, jak dużą pomoc potrafi zapewnić posiadaczom witryn WWW darmowy katalog stron. Ruch na promowanej stronie potrafi się w dużym stopniu zwiększyć.

Black_Riot

Posty: 8

 
Wychodzę z założenia, że katalog stron www powinien być darmowy. W przeciwnym wypadku nie ma sensu, abyście płacili za dodanie do niego swojej witryny. Istnieje mnóstwo bezpłatnych serwisów, które dają użytkownikom taką możliwość. Warto zaoszczędzić :-)

łał45

Posty: 13