Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa? Widzę teraz dużo takich preparatów w necie i zaczęło mnie to ciekawić, bo chyba nie ma faceta na świecie który by pogardził paroma ekstra centymetrami...:P

pawel253

Posty: 2

 
Na pewno dieta ma wpływ na to jak wygląda życie w sypialni, widzę to sobie, jak zacząłem inaczej jeść to od razu też większej ochoty na seks nabrałem...inna sprawa że schudłem 10 kg co też w seksie ma znaczenie, bo kondycję trzeba mieć ;)

Kitas

Posty: 6

 
Jaka jest średnia światowa jeśli chodzi o rozmiar? Te 15 cm to jest taki standard tak? Ja tylko powiem że na pewno takiego aż za długiego to bym nie chciał mieć, może trochę powyżej średniej to tak, ale bez przesady też.

pawel253

Posty: 5

 
Ja akurat niczego jeszcze nie biorę ale jest taki plan żeby coś sobie kupić na większe libido, już młodszy nie będę, więc z tą energią seksualna to jest różnie u mnie – faluje, że tak powiem.

ernolo

Posty: 2

 
Suplementy są o tyle dobre moim zdaniem że nawet jeśli nie pomogą to też nie powinny zaszkodzić. Inaczej to wygląda z lekarstwami gdzie dość łatwo sobie zrobić krzywdę jeśli się przesadzi z dawkowaniem czy coś.

Pyszności2

Posty: 5

 
U mnie wszystko działa nie tak jak powinno, na odwrót totalnie. Najlepszą erekcję to mam z rana, a w nocy jak przychodzi co do czego z dziewczyną to nagle się blokuję i jest lipa straszna...co to może się dziać?

D.N.O.

Posty: 7

 
Takim dobrze pomyślanym suplementem myślę że jest dr Penigreat -drpenigreat.pl. Naturalne działanie, ziołowy skład, także jakiś skutków ubocznych u siebie nie widzę. Poza jednym skutkiem na którym mi najbardziej zależało – rośnie ;-)

AlU

Posty: 19

 
Na mnie działa dr Penigreat, a już różne takie suplementy brałem. Tutaj to co pierwsze zauważyłem to większy wytrysk i zdecydowanie późniejszy, także mogę trochę z żonką podziałać zanim dojdzie do orgazmu, a ona potrzebuje sporo więcej czasu niż ja zazwyczaj żeby dojść.

nikurtes

Posty: 18

 
Może kiedyś będe takiego suplementu potrzebował ale ja sobie chwalę swoje - wymiary. Może nie są one na miarę rekordu świata, ale na moje i żony potrzeby chyba wystarczają te centymetry co mam. :)

gumertu7

Posty: 7

 
Żeby troche ożywić pożycie to sobie warto jakiś fajny seans filmowy przed seksem zrobić, muzykę klimatyczną puścić, jakieś świece, klimat – u nas to bardzo działa ale też nie zawsze jest na taką zabawę czas.

zooazool

Posty: 24