Defibrylator ratowniczy, sklep internetowy

Defibrylator ratowniczy, sklep internetowy

Cześć, zamierzam prowadzić bardzo realistyczne kursy pierwszej pomocy dla odbiorców premium. Macie jakieś rady w zakresie kompletowania sprzętu lub inne wskazówki? Wszystko się przyda.

TomekK

Posty: 1

 
Uczyłem się swojego czasu pierwszej pomocy na sprzęcie od sendpol24.pl. Pamiętam, że byłem zaskoczony realizmem odwzorowania uszkodzeń działa na praktycznym panelu. Mam nadzieję, że to będzie dla Ciebie przydatna wskazówka.

audi80

Posty: 9

 
Zmieniałem ciśnieniomierz niedawno, bo nadgarstkowy podawał złe wyniki. Okazało się po kalibracji u lekarza rodzinnego. Później brałem naramienny od sendpol24.pl. Trochę zapłaciłem, ale wynik jest idealny. Wiem, że mają sporo tego sprzętu medycznego, więc może akurat trafisz.

wacek55

Posty: 7

 
Niedawno wprowadziliśmy jedną grupę szkoleniową z fantomem do nauki reanimacji, raczej dla klientów premium, którzy chcą faktycznie się nauczyć fachowo pomagać. Wcześniej z fantomami miałem do czynienia tylko z doskoku, więc z zamówieniem miałem niewielkie problemy. Pomogli mi konsultanci z sendpol24.pl. Uczciwe podejście. Mogłem porównać kilka opcji, a nie od razu brać w ciemno.

syrena88

Posty: 8

 
Myślę, że wraz z postępującym kryzysem w służbie zdrowia ludzie zaczną bardziej dbać o kwestie pierwszej pomocy, czy o wiedzę z kategorii, jak sobie szybko pomóc w nieoczekiwanych sytuacjach. Rynek sprzętu medycznego może na tym zyskać. Jak myślicie?

warter88

Posty: 3

 
Z perspektywy ratownika medycznego z ponad 15 – letnim doświadczeniem powiem Ci, że mam właśnie coraz więcej dodatkowych zleceń z zakresu dopasowania właściwego sprzętu medycznego na potrzeby różnych biznesów. Ludzie sobie po prostu nie radzą z przepisami i kompletowaniem konkretnych akcesoriów. Z tych lepszych baz sprzętu ratowniczego, medycznego to na pewno sendpol24.pl. Ściągną Ci właściwie, co chcesz. Konsultantów mają profesjonalnych, więc nawet laikowi powinni pomóc.

andrew66

Posty: 9