Schody do domu Warszawa

Schody do domu Warszawa

cześć i czołem, czy ktoś obeznany mógłby podpowiedzieć mi, gdzie w warszawie warto zamówić schody? mam trochę ograniczony budżet, ale chciałbym mimo wszystko, żeby były dobrze wykonane.

TomekK

Posty: 2

 
dlaczego koniecznie zależy ci na „dobrych gatunkachh? ja mam schody dębowe, niby tańsze, a są tak wykończone, że wyglądają, jakby były nie wiadomo jak drogie. może trochę zejdź z wymagań, bo po co przepłacać?

Grabow12

Posty: 10

 
co to znaczy ograniczony budżet? wiesz, dla jednego to będzie 1000 zł a dla drugiego 10 tysięcy. podaj trochę więcej konkretów, to może coś podpowiem, ale widzę, że kolega przede mną podsunął ci niezłą opcję.

Facio

Posty: 12

 
też długo szukałam, przejrzałam chyba wszystkie możliwe blogi, vlogi, inspiracje i tak dalej. serio, nawet nad wyborem projektu domu czy płytkami do łazienki nie spędziłam tyle czasu, co nad schodami haha. ostatecznie postawiłam na http://antschody.pl/ i nie żałuję. doradzą ci myślę w taki sposób, że nie będziesz żałował. ja nieco zmieniłam koncepcję po rozmowie z nimi – początkowo chciałam inny kształt i kolor schodów, a w efekcie jestem wniebowzięta, to mam coś, czego nie ma chyba nikt inny.

StaryChemik

Posty: 11

 
mam schody i podłogę z jatoby. tanie nie były, wyglądają ładnie, ale teraz to nawet takie panele robią za 50 zł za metr kwadratowy, a trwałość też mają dużą. ogólnie polecam, jeśli dysponujesz większymi pieniędzmi i po prostu chcesz wiedzieć, że masz coś drogiego i chwalić się tym innym. jak ktoś się nie zna, to nawet nie zda sobie sprawy, z czego są schody i ile kosztowały.

michooo56

Posty: 13

 
moim zdaniem warto szukać firm, które robią schody z drewna sprowadzanego. bez problemu znajdziesz takie firmy w sieci. wystarczy tylko wstukać. krajowe drewno jest już takie oklepane. wszędzie to samo, a takie nietypowe zwraca uwagę i w końcu masz coś, co odróżni dom.

Marioleczka

Posty: 3

 
ja od siebie mogę ci powiedzieć, że stawiaj na jakieś lekkie materiały syntetyczne. jakieś panele, tworzywo albo aluminium. to nie skrzypi, nie trzeba cyklinować, malować, babrać się co parę lat w tych impregnatach. schody możesz sobie zrobić w takim samym stylu jak balustrady czy inne elementy, np. nogi stołów i wygląda to super.

NEO-MAxi34

Posty: 42

 
firmy ci nie polecę, bo jeszcze nie zamawiałam i się za bardzo nie orientuję w cenach i ofertach, ale czytałam już o gatunkach drewna i jeśli będę zamawiać to tylko z orzecha albo z jesionu. tak sobie jakoś wymarzyłam. :)

tigra32

Posty: 11