medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Witam. Szukam dobrego speca we Wrocławiu z doświadczeniem w prostowaniu nosa. Jakieś propozycje? Kto wam taki zabieg robił?

Black_Riot

Posty: 1

 
Z chirurgią plastyczną miałam kontakt raz w życiu i to dość niedawno, a chodziło o powieki. Miałam taki nadmiar skóry, że po prostu wzrok mi na tym cierpiał aż, to już nie tylko o kwestie estetyczne chodziło. Korekcję robił dr Mateusz Knakiewicz i wszystko się udało także polecam. Otwarty, komunikatywny człowiek, wiedziałam z góry co i jak, czego się po zabiegu spodziewać, jak przygotować do cięcia itp.

Marioleczka

Posty: 7

 
Nie wiem jak przy innych operacjach, ale w przypadku plastiki piersi to bym Mateusza Knakiewicza poleciła. Ja się zdecydowałam na powiększanie własnym tłuszczem i wyszło świetnie – efekt jest naturalny, moim zdaniem lepszy niż w przypadku implantów.

Orange444

Posty: 3

 
Jakbym miała sobie jakąś operację typowo plastyczną zrobić to myślę że byłyby to usta i powiększanie. Zawsze mi się u aktorek czy modelek bardzo podobały takie pełne czerwone usta, jeszcze ze szminka itp. a moje są jakieś takie wyjątkowo drobne.

warter88

Posty: 2

 
No to jakie są w końcu koszty zrobienia sobie biustu większego? Ktoś jest mi w stanie jakoś konkretnie na te pytanie odpowiedzieć? To kilkadziesiąt tysięcy, czy kilka już wystarczy?

Polaczek90

Posty: 26

 
Jest dobra klinika na Rydygiera we Wrocławiu, robią tutaj w zasadzie wszystko jeśli chodzi o chirurgię plastyczną. Swego czasu prostował mi tutaj przegrodę nosową Mateusz Knakiewicz i w końcu swobodnie oddycham, żałuję że tak późno się na zabieg zdecydowałem bo poszło dość gładko i szybko.

namok

Posty: 10

 
Mam duże rozterki jak sobie myślę o tym, czy bym się mogła kiedyś poddać jakiejś operacji plastycznej czy nie. Bo mam ze dwie znajome które wiem że się na skalpel zdecydowały i u jednej rzeczywiście twarz wygląda fajnie, ale u drugiej coś ewidentnie poszło nie tak jak chciała :P

asulka002

Posty: 6

 
Prędzej czy później myślę że trafię pod skalpel bo ze swoim brzuchem będę chciał zrobić porządek w końcu. Teraz mocno mnie ograniczają pieniądze, bo mamy dwójkę dzieci, hipotekę także trochę tych wydatków jest.

Lubus34

Posty: 23

 
Teraz operacje plastyczne są na porządku dziennym, to nie początek XXI wieku gdzie się na kobiety ze sztucznym biustem patrzyło krzywo i dziwnie. Teraz spory procent gwiazd ma poprawiany medycznie wygląd.

Oct714

Posty: 7

 
Wiesz co, osobiście mam dobre doświadczenia z panem Mateuszem Knakiewiczem. Robił mi dwie operacje – usuwanie garbu na nosie i liposukcję z ud. Jest dostępny we Wrocławiu w rodzinnej klinice swojego ojca na Rydygiera, ale dość trudno się do niego dostać bo na co dzień pracuje gdzieś nad morzem, także we Wro jest tylko w weekendy i to nie we wszystkie, ale warto nawet odczekać trochę i sobie u niego termin zaklepać. Sympatyczny, zaangażowany, jeszcze nie jest zepsuty bo dość młody także ma pasję do swojej pracy ;-)

eror81

Posty: 2