odzież francuska hurt

odzież francuska hurt

Poszukiwana oryginalna odzież francuska dla kobiety po 30-tce :-)) Znajdzie się coś takiego w internecie? Sama nie mam zbyt dużego rozeznania w sklepach online z modą znad Loary...

Kizami90

Posty: 18

 
Cześć wszystkim! Mam takie spostrzeżenie, że istnieje ostatnio moda na tuniki różnego typu. U mnie się ekstra sprawdziły podczas ciąży. Teraz też chętnie takie ubranie zakładam na co dzień, świetnie pasuje do leginsów. Monika.

Damianek34

Posty: 35

 
Zdało by się kupić jakiś nowy żakiecik, bo już kilka lat chodzę w tym samym...Już jest moim znakiem rozpoznawczym w pracy :P Francuskie żakiety jak najbardziej trafiają w mój gust, muszę się za czymś takim rozejrzeć koniecznie!

RRrico

Posty: 21

 
Styl francuskich ulic i francuskich artystów przesiadujących w knajpkach – bardzo bliski memu sercu. W ogóle mogłabym zamieszkać na stałe w Paryżu i spacerować nad Loarą o zmierzchu...Szkoda, że to takie odległe marzenia i trudne do wcielenia w życie;/

Boss

Posty: 19

 
A właściwie to na czym polega specyfika francuskich ubrań? Co je wyróżnia? Bo może mam w szafie coś od francuskich producentów, a nawet nie wiem, hehe :)

Cronxxx

Posty: 38

 
Ja się zakochałam jakiś czas temu w marce Patouchka. To jest ta elegancja, którą lubię, taka klasyczna, niewymuszona. Ubrania tego producenta można znaleźć choćby w www.parisv8.pl. Sklep dobrze prowadzony, wysyłka nie droga i sprawna. Warto zerknąć! Pozdrawiam modne kobiety! :)

Kremussi

Posty: 24

 
Moja babcia śp. to bardzo ładne rzeczy potrafiła uszyć. Szkoda, że ja nie odziedziczyłam po niej tego talentu...W sklepach wszystko robione pod ten sam schemat, ciężko trafić na coś naprawdę szałowego i oryginalnego. A już najgorsze to są te wielkie sklepy sieciowe. Zgroza!

giena1977a

Posty: 16

 
Hejo...witam! Nom mnie się wydaje, że w internecie można znaleźć wszystko, nawet dobrej klasy francuską odzież w niskiej ceni:P Chociaż mnie to ostatnio bardziej interesują włoskie buty, zakochałam się w nich!

DevilScream

Posty: 24