gdzie oddac łozysko

gdzie oddac łozysko

Jakie łożyska skupy ogólnie odbierają i czy trzeba się w jakiś specjalistyczny sposób przygotować do wyceny?

namok

Posty: 2

 
Wycena jest zawsze indywidualna, więc jak rokujesz na stałego, dobrego klienta to na pewno więcej zapłacą na dzień dobry. Pozdrawiam i daj znać, jak poszła transakcja.

czesteruś34

Posty: 4

 
Żadnych kosztów dodatkowych związanych z wyceną, czy innymi elementami współpracy nie ponosiłem w http://skupujemylozyska.pl/ i współpraca się opłaciła. Polecam, jak masz sporo łożysk do przekazania. Dobrych mają specjalistów, więc potrafią wszystko o łożysku powiedzieć, czy się gdzieś przyda.

Lalka

Posty: 3

 
Zastanów się nad tym skupem http://skupujemylozyska.pl/, bo wyceny szybkie, dojeżdżają samodzielnie po łożysko, nie musisz bulić za wysyłkę, czy ryzykować finansowo. Oni wszystko ogarniają za klienta. Z perspektywy klienta indywidualnego powiem ci, że warto się zastanowić, nawet zapytać o wycenę. Niewielu jest specjalistów na krajowym rynku, którzy tak szybko potrafią określić właściwości łożyska.

wisła1905

Posty: 7

 
Im lepszy stan łożyska, tym na pewno lepiej dla wyceny, więc tutaj bym się na twoim miejscu postarał.

kondziu

Posty: 5

 
Jak masz jakieś „niszowe” łożysko, ekskluzywne to możesz zarobić w http://skupujemylozyska.pl/, bo naprawdę dobrze płacą. Wynika to prawdopodobnie z ich sporej specjalizacji. Znam tych ludzi od lat i wiedza, co robią. Nawet mogą podpowiedzieć, jak dobrać łożysko pod konkretny projekt techniczny.

Michaś

Posty: 6

 
Bardzo dobrze płacą w http://skupujemylozyska.pl/ i jest cała procedura skupu dokładnie wyjaśniona. Nie ma praktycznie żadnego ryzyka, więc na twoim miejscu tam bym się skierował w pierwszej kolejności.

Lupusx

Posty: 7

 
Bardzo rozsądny cennik na łożyska mają w http://skupujemylozyska.pl/ i według mnie najlepsi w tej branży na razie. Masz sporo porad, w jaki sposób przygotować się do wyceny, listę producentów łożysk, jakie odbierają. Praktycznie od wszystkich zabierają, więc to zwiększa szanse na zarobek.

Tomcio

Posty: 12

 
Przy wycenie niczym nie ryzykujesz, więc możesz się zgłosić. Jak coś masz wartościowego to od razu ci powiedzą.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Opłaca się współpracować dłużej z jednym skupem, bo możesz uzyskać w końcu bardziej preferencyjne stawki.

mamamaryja

Posty: 6