Producent okien PCV

Producent okien PCV

Salon sprzedaży okien i drzwi poszukuje producenta do współpracy – jakieś propozycje? Gdzie robicie zamówienia, z kim można się rzeczywiście co do warunków dogadać tak żeby dwie strony były zadowolone? Terminowość, wysoka jakość, szybka realizacja – takiej firmy szukam.

rrraszka

Posty: 4

 
Nie narzekam na kontakt z marką Darmex – darmex.lublin.pl. Jesteśmy ich klientami jako dystrybutorzy od kilku ładnych lat. Od jakiegoś czasu głównie zamawiamy tutaj drzwi aluminiowe zewnętrzne, bo też jeśli chodzi o ten produkt to moim zdaniem są w stanie zaproponować jedne z lepszych parametrów na rynku przy jednocześnie konkurencyjnej cenie. Drzwi są skompletowane z trzy punktową zasuwnicą, trzema zawiasami na regulacji, wkładką, antabą i klamką ze stali nierdzewnej.

Fifeczek2

Posty: 6

 
Urozmaiconą ofertę w kwestii aluminiowych drzwi i okien ma Darmex z Lublina. Korzystam z ich produktów od kilku lat i problemów jeszcze nie miałem. Towar jest nowy, dobrze zawsze zabezpieczony, bez usterek, czy jakiś braków w zestawach. O firmie dużo można wyczytać na ich fb: facebook.com/darmex.drzwi. Mają fajnie prowadzone konto, często wrzucają nowe info na tablicę.

Oct714

Posty: 10

 
Jest taka firma jak Darmex z Lublina, u nich warto sobie sprawdzić warunki imho (??). Na stronie darmex.lublin.pl jest kontakt i opisy konkretnych typów drzwi czy okien. Na tę chwilę najwięcej montujemy ich zewnętrznych drzwi aluminiowych. Wyrabiają się z terminami, zawsze ktoś tam jest pod telefonem żeby dopytać, skonsultować się i tak dalej. Bazujemy na ich stolarce jako firma już piąty rok, także zdecydowanie jest to producent do stałej współpracy, przewidywalny i pewny.

TomekK

Posty: 10

 
Nie mam teraz za bardzo nikogo ciekawego do polecenia jeśli chodzi o producentów, ale jak coś będę wiedział to się odezwę. Akurat robie w podobnej branży, także czasami zdarza nam się montować stolarkę tego typu, ale czasami, czyli od przypadku do przypadku.

Nikuś23

Posty: 4

 
Popracowali ostatnio producenci nad izolacją stolarki. Po oknach zwłaszcza widzę jak mocno technologia poszła do przodu. Te PCV co montujemy teraz a co montowaliśmy jeszcze jakiś czas temu to jest jakościowa przepaść. I pewnie za kilka lat to jeszcze pójdzie do przodu.

Alamo

Posty: 25

 
Dobrze mi się współpracuje z Darmexem z Lublina. Na stronie darmex.lublin.pl jest pełen katalog produktów. Głównie w tym momencie handluję ich drzwiami aluminiowymi zewnętrznymi. Wysoka jakość, nowoczesny zgodny z trendami design. Mają modele z przeszkleniami i bez, w różnych wariantach jeśli chodzi o izolację, grubość i estetykę. Można rzeczywiście urozmaić swoją ofertę sprzedażową. Dużo mam zamówień właśnie na ich aluminiowe modele, w przypadku obiektów biurowych, salonów sprzedaży, domów jednorodzinnych i wielu innych takie drzwi będą optymalne.

Hoteowo24h

Posty: 27