kaptury foliowe producent, szukam

kaptury foliowe producent, szukam

Witam serdecznie. Szukam kapturów foliowych, a dokładnie producenta, który takie rzeczy produkuje również na wymiar. Muszę złożyć własne indywidualne zamówienie. Znacie jakąś dobrą ofertę?

donbagino

Posty: 1

 
Zwróć uwagę na cenę. To ważne, jak będziesz często potrzebować kapturów ochronnych na regranulat. Może warto poświęcić trochę czasu i przejrzeć dokładnie oferty, porównać koszty.

Fowl1990

Posty: 19

 
Będą mi potrzebne duże worki do skrzyń. Zastanawiam się, jaką dokładnie folię wybrać. Możliwe, że będę potrzebował stałego dostępu do oferty. Jak polecacie jakiegoś producenta, to chętnie skorzystam.

namok

Posty: 5

 
Jak szukacie worków foliowych na towar czy odpady, to polecam tę ofertę http://www.karolinex-worki.pl. Doświadczony producent, który ma wiele koniecznego asortymentu dla przeróżnych zakładów przemysłowych.

FOTOhihi

Posty: 32

 
Koszty są istotne :) Co do tej kwestii nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdy kupowałem worki na selektywną zbiórkę, zwracałem uwagę na ceny, bowiem potrzebowałem dużą ilość tego asortymentu. Też szukam. Jak coś znajdę korzystnego, odezwę się.

SkinNer7

Posty: 8

 
Mnie też zależy na odnalezieniu porządnej oferty dużych worków na towar. To będzie różnych gabarytów towar i w zasadzie też nieco ostre krawędzie, więc jak coś, to tylko perfekcyjnej jakości. Czekam i liczę na waszą pomoc.

dorotka55

Posty: 6

 
No tak dla mnie też ważna jest cena. Nie chciałbym przepłacić za kaptury ochronne na regranulat. Swoją drogą dopiero zaczynam przygodę z działalnością, więc każda wskazówka i porada jest dla mnie ważna. Jak znacie się na tej branży, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

kamillysiakk

Posty: 24

 
Jakie zabezpieczenie palety przed wilgocią będzie najlepsze? Znacie może jakieś faktycznie trwałe rozwiązania, które będzie można wykorzystywać wielokrotnie? W przyszłym miesiącu będę potrzebował takich zabezpieczeń. Co polecacie i na co zwrócić uwagę? Nie mam pojęcia w tej dziedzinie. Jak się orientujecie, to piszcie.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Wkłady foliowe też muszą być mocne i solidne. Zwróćcie uwagę na jakość, bowiem można czasami naciąć się na gatunek materiału. Polecam udać się bezproblemowo do producenta, a wcześniej jeszcze poczytać opinie na temat produktów. I od razu nie kupowałbym dużych ilości, tylko na próbę.

amrmas22

Posty: 5

 
No właśnie, a mnie zależy, żeby praca przebiegała szybko i sprawnie. Pewnie najlepiej kierować się do producentów, bo tu jest pewność, że cię nie oszukają :) jak coś, to możecie pisać, kogo polecacie, jaki asortyment itd. Oprócz typowych solidnych dużych worków na big bagi, potrzebne mi będą przekładki na paletę.

RufleX

Posty: 17