biuro wirtualne - poszukuję !

biuro wirtualne - poszukuję !

Mam pytanie o biuro wirtualne. Jeżeli korzystacie, dajcie znać, co uważacie za najważniejszy atut tego rozwiązania. Może polecacie jakąś konkretną ofertę? Z góry dziękuję za odzew.

Gucio

Posty: 1

 
Przeglądam kilka propozycji i rzeczywiście myślę, że wirtualne biuro w Warszawie nie jest złym pomysłem. Po pierwsze liczę na oszczędności, albowiem nie będę musiała wynajmować powierzchni biurowej, lecz też kupować sprzętu.

propek1

Posty: 8

 
Super to wszystko wygląda, jak piszecie. Mam jednak obawy, że koszt takiego wirtualnego biura w Warszawie śródmieściu jest wysoki i w rzeczywistości tanio nie wychodzi. Macie jakieś konkretne porównania cenowe? Trudno mi się przekonać, no ale może się mylę, bo nie mam doświadczenia.

micko

Posty: 14

 
Ja tak zrobiłam właśnie i zauważyłam, że pomogło to wizerunkowi firmy. Poza tym teraz mam możliwość spotkania się z klientami w prestiżowym miejscu. Wiadomo, że to pewien koszt, ale na bank nie taki, gdy wynajmujesz typowe biuro dla siebie. Wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie.

Jordy123

Posty: 18

 
City Office Twarda 18 to naprawdę wyśmienite biuro wirtualne http://www.city-office.pl/kontakt/. Jestem zadowolona, a sama miałam podobne dylematy, czy pożądane byłoby :)

Laleczka

Posty: 22

 
Trzeba podpisać umowę i dlatego najlepiej wybrać biuro wirtualne, gdzie masz możliwość wyboru spośród pakietów. Ja wybrałem sobie taki, gdzie mam możliwość korzystania z biura na godziny. To coś mniej więcej takiego jak coworking.

Black_Riot

Posty: 7