sufit podwieszany

sufit podwieszany

Witam serdecznie. Prowadzę biuro projektowe specjalizujące się w aranżacji wnętrz prywatnych i firmowych. Potrzebuję to stałej współpracy wykonawcy sufitów napinanych/podwieszanych, jesteście w stanie kogoś szczególnie doradzić/albo dla odmiany odradzić?

xacax

Posty: 3

 
Coraz więcej firm robi sufity napinane ale z jakością różnie bywa, porządne, wytrzymałe folie ma na pewno pan Kącki i jego W Kwadrat (wkwadrat.com.pl), oni na samo tworzywo dali mi 10 lat gwarancji plus na sam montaż 2 lata.

tigra32

Posty: 12

 
Napinane mają dużo zalet, choćby montaż jest wyjątkowo krótki. Ja to nie lubię mieć w domu remontów, bo zazwyczaj się przeciągają w czasie, a jak mi robili sufit to wyjątkowo szybko poszło.

codePerformance

Posty: 7

 
Świetny efekt można uzyskać przez sufit napinany o ile jest dobrze wykonany. Idealnie płaska powierzchnia, można też sobie pokombinować przy oświetleniu w takiej konstrukcji dużo bardziej niż przy klasycznych podwieszanych. Co do wykonawców to dobrze wspominam W Kwadrat i ich montaż – czysto, szybko, jeden dzień im wszystko zajęło, a sufit wisi do dzisiaj bez jakiś usterek.

warter88

Posty: 7

 
Ogólnie to takie podwieszane rzeczy to moim zdaniem najlepiej zdadzą egzamin przy obiektach takich jak sklepy, centra handlowe itp. a czy w domu bym sobie montował? Chyba nie.

E-GOista

Posty: 12

 
Ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskał pan Kącki z W Kwadrat -wkwadrat.com.pl. Zamawiałem tutaj sufit napinany do mieszkania i wyszło tak jak to sobie umyśliłem, do tego sama technologia napinana jest dużo trwalsza niż zwykłe podwieszane sufity.

TomekK

Posty: 7