Książki huna

Książki huna

Czy macie doświadczenia z książkami o kartach Tarota, parapsychologii i poszerzonym rozwoju duchowym? Gdzie zaopatrujecie się w nowe pozycje? Chodzi mi bardziej o nowości, a nie starocie, którymi przesiąknięta jest sieć.

Myszka45

Posty: 15

 
Szukaj księgarni z rabatami na Facebooku i po zapisie do newslettera. Możesz oszczędzić kilkadziesiąt procent nawet. Ja tak zawsze robię. Wszędzie się rejestruję, a później śledzę promocje. Przyda się też opcja darmowej wysyłki lub InPost.

Imbirrr4

Posty: 27

 
Sprawdź sobie na serwisie Opineo ranking księgarni internetowych z 2014 roku. Na pewno znajdziesz idealnego partnera do współpracy.

PPaleH

Posty: 33

 
Wiele księgarni nie ma dobrych tytułów. W ogóle boją się ezoterykę sprzedawać. Ostatnio na http://www.dobreksiazki.pl kupiłem świetną pozycję „Zakazana archeologia”. Naprawdę ciekawe zagadnienia, nieporuszane w standardowym nurcie naukowym. Znajdziesz tam dużo książek za trochę powyżej 5 zł.

Jeżeli palisz się do tematów psychologicznych i bardziej ezoterycznych to, jak najbardziej polecam.

qwed

Posty: 21

 
Od lat kupuję tylko na http://www.dobreksiazki.pl, bo po pierwsze to potwierdzona marka. Mają wyróżnienie najlepszego sprzedawcy na serwisie Opineo, a to już wiele znaczy dla przeciętnego klienta. Poza tym specjalizują się w lekturach podtrzymujących tradycje duchowe, mają wiele nietypowych tytułów, które w innych księgarniach być może się nie opłacają podczas sprzedaży.

Polecam księgarnię też fanom ezoterycznych zagadnień.

Fajaaa

Posty: 35

 
Na http://www.dobreksiazki.pl robią świetną robotę pod względem wyboru literatury dotykającej tematów psychologicznych i ogólnie rozwojowych. Po zapisie do newslettera dostaniesz tam rabat 10%.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Według mnie jedną z lepszych lektur z zakresu samouzdrawiania i trochę psychologii jest „Metoda doktora Gersona”. Tłumaczy w niej, jak pozbyć się raka profesjonalną dietą oraz innymi prawidłowymi nawykami, o których na co dzień zapominamy.

Polaczek90

Posty: 26

 
Ezoteryka, a szczególnie poznanie tajemnic świata interesuje sporo osób. Wiele czasu poświęciłem, aby znaleźć książki na ten temat w zwykłej czytelni publicznej, ale nic z tego. Lepsze rzeczy trzeba zamawiać, a na wielu księgarniach są po prostu niedostępne.

A szkoda.

AnnnnoD

Posty: 21

 
W księgarni http://www.dobreksiazki.pl są fantastyczne tytuły dotyczące samouzdrawiania, ogólnie zdrowia. Ja ciężko chorowałam przez jakiś czas i koleżanka dała mi namiary na lektury pomocne w walce ze schorzeniem. Zaopatrzyłam się właśnie w powyższej księgarni i wysoce sobie cenię nowe pozycje, które tam wchodzą.

Właściwie z żadnego innego portalu nie korzystam. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na obsłudze, ani na pakowaniu przesyłki.

jajosz12

Posty: 38

 
Ja cały czas zamawiałem na Allegro książki, ale okazało się, że jednak księgarnie internetowe mają znacznie tańszą ofertę i przynajmniej bardziej przejrzystą.

Szukamdropa

Posty: 40