Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Hej:) Szukam fototapety do pokoju dziecięcego. Gdzie mają duży wybór motywów atrakcyjnych dla przedszkolaka? Ktoś coś? Kupowaliście online taką dekorację swoim pociechom?

TomekK

Posty: 1

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

Robuś

Posty: 3

 
Ja się powoli do fototapety dają przekonywać i może w najbliższym się na taką dekorację zdecyduję. Żona mnie mocno namawia, codziennie pokazuje mi kilka obrazków na fototapety w necie i niektóre naprawdę ciekawe.

phonik

Posty: 26

 
Zdjęć w sklepach z fototapetami jest mnóstwo, człowiek czasami potrafi pół dnia sprawdzić na przeglądaniu a ostatecznie na nic się nie decyduje...za duży wybór też niestety potrafi być problemem :P

fikusik

Posty: 10

 
Mi się podobają generalnie motywy i gadżety z lat przedwojennych więc jeśli bym szukala jakiejs fototapety to może ze śpiewającym Dymszą, albo Bodo...tamte czasy miały zupełnie inny klimat niż te nasze szybkie i często pozbawione duszy XXI wieczne.

Zeetttt2

Posty: 5

 
Co człowiek to inna opinia i inne gusta, jednemu pasuje obrazek konia w biegu, innemu znowu baletnicy w tańcu, a jeszcze inna osoba kupi sobie fototapetę pokazującą zachodzące słońce nad pacyfikiem.

Klakierek56

Posty: 5

 
Na trudne warunki jeśli chodzi o stan ściany to najlepsze są tapety winylowe z flizeliną z tego co wiem. Najtrudniej z kolei poradzić sobie z papierem, taką fototapetę to już najlepiej byłoby zlecić jakiemuś fachurze z doświadczeniem.

wincenty_21

Posty: 9

 
W kuchni czy jadalni fototapety potrafią bardzo fajnie wyglądać, dobre są motywy roślinne, albo jakieś zdjęcie świeżo wypieczonego chleba, jakoś nawiązujące krótko mówiąc do kulinarnych tematów...zdjęcie Pascala Brodnickiego czy Makłowicza też będzie spoko :>

eGall

Posty: 13

 
Teraz fototapety znowu są modne a był taki czas że trochę trąciły myszką i ludzie się od takiej dekoracji odwrócili ale teraz moda wraca...Ja mam wypróbowany sklep na fototap.pl. Tutaj sprzedają solidne tapety z grubego mocnego materiału, co raz że gwarantuje dłuższą trwałość a dwa że się taki materiał łatwiej kładzie na ściane.

TomekK

Posty: 9

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

q_wer

Posty: 8