ładna sala weselna

ładna sala weselna

Hej, interesuje mnie dobra sala weselna, koniecznie z pełnym zapleczem gastronomicznym najlepiej w Ostrołęce. Mam już kilka namiarów, ale na wszelki wypadek wolę się upewnić. Pomożecie? Pozdrawiam.

audi80

Posty: 3

 
Upewnij się, czy do sali weselnej możesz wnieść własne atrakcje, alkohol i inne dodatki. Różnie z tym bywa, często dochodzą opłaty.

propek1

Posty: 7

 
Hotel połączony z domem weselnym poza miastem to opłacalne rozwiązanie. Im bliżej miasta, tym z reguły cała impreza wychodzi znacznie drożej.

donbagino

Posty: 7

 
Zajazdy według mnie mają lepszy klimat. W okolicach miast dobrze jest szukać sal weselnych, bo jest taniej, a niekoniecznie gorzej jakościowo.

23-Obert

Posty: 12

 
Na urlopie zatrzymałem się w Zajeździe Borowik. Zadbany hotelik niedaleko Ostrołęki. Zupa grzybowa mi posmakowała i na pewno duży omlet z owocami na śniadanie. Hotel z tego powodu polecam, bo to niezła baza wypadowa w drodze na Mazury. Moim zdaniem jedna z lepszych lokalizacji dla zmotoryzowanych.

Lupusx

Posty: 10

 
Teraz trzeba bardzo uważać z terminami. Niektóre sale weselne rezerwuje się na rok do przodu, więc najlepiej sobie wytypować kilka pozycji i ze wszystkimi właścicielami spotkaj się osobiście.

Mr Frog

Posty: 5

 
Spotkaj się na żywo z gospodarzami domu weselnego i oceń faktycznie jakość sali, wielkość parkietu, przykładowe menu i dodatki. Ja bym na twoim miejscu szukał domu weselnego, który przejmuje wszystkie zadania organizacyjne, a ty przychodzisz po prostu na gotowe.

Aris

Posty: 26

 
Zazwyczaj dom weselny jest połączony z restauracją, więc dobry pomysł to osobista wizyta i wypróbowanie smaków.

Elllooo12

Posty: 4

 
Weź pod uwagę raczej rodzinny dom weselny, bo z doświadczenia wiem, że takie biznesy trzymają większą klasę i odpowiedzialność za zadowolenie gości.

Fanatyk

Posty: 19

 
Musisz koniecznie wiedzieć, kto będzie prowadził twoją imprezę. W zajazdach rodzinnych z tym nie ma większych problemów. Spotkałem się jednak z sytuacją, gdzie w ostatniej chwili zmienili menedżera wesela, więc trochę lipa.

Lalka

Posty: 25