Suplement na odchudzenie

Suplement na odchudzenie

W jaki sposób się odchudzacie i nie chodzi tylko o ćwiczenia? Bardziej mi chodzi o zasady suplementacji, usuwanie toksyn z organizmu, wszystkie działania wewnętrzne.

RAK-Buuu

Posty: 3

 
Przy odchudzaniu najlepiej się sprawdzą suplementy z dużą dawką witaminy C, bo jednak przez pewien czas ograniczysz odporność. Organizm musi się przyzwyczaić do nowych warunków. Odchudzałam się amlą i gorzką pomarańczą. Tutaj dobrze piszą, bo faktycznie działa.

turysta00

Posty: 13

 
Sok z amli na odchudzanie jest dość drogi, bo nawet ceny dochodzą do 60 – 70 złotych. Lepiej brać tańszy suplement AmlaSlimMax. Ekstrakt ten sam i działanie identyczne, więc nie ma sensu przepłacać. Amla teraz mocno promowana na odchudzanie, nawet wśród najlepszych trenerów personalnych. Wystarczy się skonsultować.

Marioleczka

Posty: 10

 
Wejdź na stronę medicalfakt.pl i poczytaj o naturalnych sposobach odchudzania. Dużo praktycznych przykładów i sporo ciekawych komentarzy, jak ludzie sobie radzą z traceniem wagi.

wincenty_21

Posty: 8

 
U trenera personalnego biorę od czasu do czasu różne odżywki, które on na sobie testuje i dopiero wtedy podpowiada klientom, co się sprawdzi. Od czerwca zaczęłam brać Amlę Slim Max i już 4 kg poszły przy normalnym treningu. Nic więcej nie piję, dieta umiarkowana, bez słodyczy. Trener mówił, że suplement o tyle dobry, że wiele mocno zagęszczonych ekstraktów z owoców, również egzotycznych, których nie ma w Polsce. Im bardziej egzotyczny składnik, tym lepiej, bo organizm od razu się pobudza.

Mariusz

Posty: 13

 
Agrestem indyjskim można się szybko odchudzić. Interesuję się Ajurwedą i to dość znany specyfik. W Polsce o dziwo mało popularny. Jeżeli chodzi o solidną dawkę agrestu indyjskiego to na pewno Amla Slim Max, bo masz przy okazji połączenie z gorzką pomarańczą. Używam od dawna na trawienie, niekoniecznie na odchudzanie. Żołądek w dobrym stanie, nie jem zbyt dużo, jestem naładowany energetycznie przez cały dzień, no i brak skutków ubocznych. To najważniejsze.

Jasia12

Posty: 8

 
Mocno termogeniczny suplement na odchudzanie to AmlaSlimMax. Na treningu miałem super rozgrzanie, bez żadnych zjazdów. Udało mi się zwalczyć mocno zalegający tłuszcz z brzucha. Oczywiście kuracja musi trochę potrwać, ale suplement jest o tyle dobry, że jednocześnie oczyszcza całe ciało z toksyn i robactwa. Dla mnie to jednak ogromny plus. Podobno większość ludzi ma jakieś problemy z robakami w jelitach, ale mało kto, coś z tym w ogóle robi.

R1P

Posty: 20

 
Jestem trenerem personalnym i przed poleceniem konkretnych suplementów moim klientom zawsze sprawdzam produkt na sobie. Teraz mój faworyt to AmlaSlimMax ze względu na ekstrakt gorzkiej pomarańczy. Mało kto wie, ale z gorzkiej pomarańczy pochodzi syfedryna, a to już związek dający mocnego kopa energetycznego. U mnie jeden klient na AmlaSlimMax zszedł ze 120 kg do 98 w przeciągu dwóch miesięcy. Oczywiście ćwiczył też pod moim okiem, ale działanie suplementu widoczne. Mówił, że jadł tak samo, jak wcześniej.

szabloniki

Posty: 15

 
Miałam u siebie takiego pasożyta, co pogarszał samopoczucie, jeżeli nie zjadłam cukru. Jak lekarz mi to powiedział to trudno było uwierzyć. Oczyszczanie tanio przeszłam na bazie AmliSlimMax. Stosowałam dwa miesiące, a teraz wyniki idealne i w końcu rozpoczęłam normalną kurację odchudzającą. Wcześniej bez cukru nie dałam rady żyć. Po odrobaczeniu bez problemu. Jak macie podobny problem to mój pomysł 100% pomoże. Pozdrawiam.

Lalka

Posty: 14

 
Zrezygnowałam ze wszystkich słodkich napojów i zaczęłam pić dużo wody. Wszystko się poprawiło, łącznie z utratą wagi. Dodatkowo piję agrest indyjski (sok), ale trochę drogi, więc przedstawię się prawdopodobnie na jakiś suplement.

Lechu_351

Posty: 24