Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Gdzie głównie ustawiacie ekspozytory reklamowe i jak oceniacie ich długoterminową wydajność?

Lupusx

Posty: 4

 
Mam punkt w galerii handlowej z kosmetykami premium. Ze stojaków reklamowych korzystam od dość dawna. Mam modele z wyciąganymi półkami, żeby elastycznie manipulować prezentacją kosmetyków. Zlecałem prototyp na początku w Oficynie 97. Później mały nakład dla przetestowania. Podaję ci kontakt do nich, bo potrafią faktycznie podpowiedzieć i na pewno panowie będą wiedzieli, co się w twojej branży sprawdzi, 604 519 451.

345_14

Posty: 8

 
Podpatrz projekty nagradzanych ekspozytorów. Możesz niektóre pomysły przenieść do siebie.

marek

Posty: 7

 
Przy projektowaniu standów reklamowych warto zwrócić na marketing koloru. Czerwony, np. mocno przyciąga uwagę, fiolet sprawdza się w branży finansowej ze względu na prestiż, żółty idealny do kuchennego asortymentu. Można sporo wymieniać.

ukrwios

Posty: 5

 
Według praktyki marketingowej standy reklamowe nie powinny różnić się za bardzo od wystroju sklepu, więc tutaj ze zbytnimi kontrastami bym na twoim miejscu nie przesadzał.

leeoon

Posty: 28

 
Jak masz możliwość to ekspozytor walnij w korytarzu. Nie da się wtedy przejść obojętnie. A jak nie to wyznacz po prostu ścieżkę.

frezzzer

Posty: 3

 
Zrób sobie stojak z wyjmowanymi strefami dla przykładu. Wtedy jeden stojak wykorzystasz do różnych promocji. Przyda się też uniwersalna grafika. Na początku tak właśnie oszczędzałem na promocji sklepu.

deamonix1

Posty: 4