co na odchudzanie

co na odchudzanie

Hej! Pytanko mam do osób które podobnie jak ja chcą schudnąć. U mnie do zrzucenia jest około 15 kilo, a w sumie przydałoby się nawet i ze 20 ale nie będę wybrzydzać :) Co polecacie na odchudzanie? Jakie macie sposoby? Jakieś diety, suplementy, plany – będę wdzięczna za każdę info!

Kitas

Posty: 3

 
Schudnąć zawsze jest fajnie, ale też nie ma co robić coś na siłę jeśli człowiek dobrze się czuje w tym ciele co ma moim zdaniem, tylko można frustracji się nabawić, ciągle kontrolować co się je, wszystkiego odmawiać itp.

Dziadek

Posty: 12

 
Cześć, witam, jeśli o mnie chodzi to jestem aktualnie w drugim tygodniu stosowania suplementu Amla Slim Max i wszystko idzie w dobrym kierunku. Dwie pastylki dziennie, po jedzeniu, wystarczy popić wodą i tyle. Samo działanie to nie jest jakaś magia, tylko naturalne ziołowe składniki które usprawniają metabolizm, przyśpieszają spalanie i kg lecą ładnie w dół.

olidaks

Posty: 12

 
Sama chciałabym schudnąć ale już straciłam nadzieję, jestem po kilku różnych programach odchudzających, jeździłam na wczasy z planem 1000 kalorii, różne suplementy stosowałam w sumie efekt mizerny.

Kitas

Posty: 4

 
Czasami to najlepiej pójść do lekarza najpierw i się skonsultować przed jakąkolwiek kuracją, a jeszcze lepiej to do dietetyka od razu.

codePerformance

Posty: 16

 
Nie wiem na czym to polega że zwłaszcza po ślubie faceci tyją, ja odkąd wziąłem ślub a minął dopiero rok to już zdążyłem 10 kilo pójść w górę, też to widzicie u siebie???

grzes3345

Posty: 8

 
Miałam taki okres że bardzo chciałam schudnąć ale mi przeszło. Chyba po prostu zaakceptowałam swoją sylwetkę i swoją wagę, może za jakiś czas znowu będę myślałam o jakiejś diecie ale póki co jest okej.

TomekK

Posty: 4

 
W odchudzaniu dużo rzeczy jest ważnych ale najważniejsza jest moim zdaniem cierpliwość i wytrwałość, jak ktoś przetrwa pierwsze kryzysy to potem idzie już z górki ;-)

Elllooo12

Posty: 4

 
Jest wysyp różnych suplementów odchudzających trzeba uważać, żeby nie wydać grubej kasy na dziadostwo które będzie tak skuteczne jak witamina C – nie pomoże i nie zaszkodzi :PP

edyta123

Posty: 6