Problemy z potencja

Problemy z potencja

Pytanie mam odnośnie suplementu dr. Penigreat, kojarzycie? Generalnie jest to środek który ma poprawiać libido i też powiększyć to i owo – myślę, że wiecie o czym dokładnie mówię. Jesteście w stanie coś więcej na temat tych tabletek napisać, nie szkodzą, pomagają? Cokolwiek?

TomekK

Posty: 2

 
Nie zazdroszczę jak ktoś ma problemy z potencją, to musi być trudne do zaakceptowania. A co do wielkości to moim zdaniem każdy z nas ma z tym problem, a w każdym razie większość imho.

Dersei02

Posty: 20

 
Miałem taki moment ostatnio że poważnie się zastanawiałem żeby kupić sobie coś na potencję ale zrezygnowałem. Trochę się boję w sumie, że może mi zaszkodzić. Jeśli macie jakieś doświadczenia coś możecie więcej w temacie powiedzieć to piszcie.

doprzodu67

Posty: 7

 
Ja dużo różnych preparatów testowałem przez ostatni rok i najlepiej oceniam tabletki dr. Penigreat. Tutaj w końcu widzę efekt powiększenia, nie będę czarował że nagle mogę grać w filmach dla dorosłych, ale jednak rozmiar się poprawił wyraźnie.

Biforr23

Posty: 23

 
Na pewno nie dałbym sobie niczego operować byle te parę cm zyskać, aż tak zdeterminowany nie jestem, chociaż pewnie są jakieś zabiegi które mogą powiększyć instrument.

sawas

Posty: 9

 
Nie wiem co brać żeby pomogło ale myślę że na pewno można trochę w diecie pogrzebać, są potrawy które dobrze na potencję wpływają i też takie które niekoniecznie.

labuh

Posty: 11

 
Parę dni temu przyszły do mnie tabletki dr. Penigreat na potencję i zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co jestem zadowolony z samej dostawy dyskretnie opakowane itp.

Nacisk45

Posty: 18

 
Nic tutaj nie polecę bo osobistych doświadczeń z takimi preparatami to nie mam, a też nie wiem czy ktokolwiek ze znajomych korzystał bo na takie tematy to się raczej nie rozmawia – cześć, co słychać, brałeś coś ostatnio na potencję? No nie...tak się nie rozmawia :-)

Aris

Posty: 16