praca Kraków

praca Kraków

Witam. Szukamy dobrego pośrednika na rynku pracy. Z jakimi agencjami pośrednictwa współpracujecie jako pracodawcy? Gdzie faktycznie są w stanie zająć się obsługą w sposób kompleksowy?Chodziłoby o firmę która będzie nam pozyskiwać pracowników do Call Center w Poznaniu.

Lupusx

Posty: 2

 
Ja to bym chciał mieć własny biznes ale to jest trochę marzenie ściętej głowy bo w tym kraju żeby założyć firmę to trzeba mieć przede wszystkim z milion złotych żeby ponieść wszystkie koszty i jakoś się utrzymać przez pierwsze miesiące zanim biznes się zacznie sam spłacać.

Fowl1990

Posty: 16

 
Pamiętam jak jeszcze studiowałem i szukałem pracy to jednego dnia poszedłem do agencji pośrednictwa a następnego już byłem w markecie i rozładowywałem towar. Szybko to poszło, aż sam byłem w szoku...bo wszyscy mówili wokół że pracę to jest tak ciężko znaleźć...:P

edziu

Posty: 4

 
Trzeba być dzisiaj bardzo mobilna i dynamiczną osobą na rynku pracy....widzę że ludzie często zmieniają robotę, przekwalifikują się....jednego roku mój kumpel pracował w warsztacie i robił blacharkę a drugiego roku już biegał po mieście i ubezpieczenia sprzedawał...

RasiakNorris

Posty: 16

 
Mnie tam nie dziwi że pracodawcy są tak pozytywnie nastawieni do zatrudniania pracowników z Ukr. Tamci ludzie chcą pracować są zadowoleni z pensji bo dla nich złotówka jest jednak sporo warta no i ostatnia rzecz, że często do PL przyjeżdżają fachowcy, osoby z kwalifikacjami

micko

Posty: 18

 
Nie znam za bardzo takich agencji pośrednictwa jednak wolę szukać pracy bezpośrednio przez internet i ogłoszenia od pracodawców w sieci. Ale jakbym miał szukać za granicą roboty to wtedy tylko przez pośrednika.

BoGGo

Posty: 17

 
Dużo jest pracy w roznych marketach, albo szukaja na kasę albo do rozładunku albo do sprzątania takie duże sklepy to zawsze sporo miejsc pracy...choć nie ukrywajmy – nie jakoś super płatnej.

adamczykkk00

Posty: 4

 
Będę podpowiadał markę FallWork ( fallwork.pl). Bardzo dobry szybki kontakt, fachowe konkretne doradztwo, mają doświadczenie od strony stricte headhunterskiej, kompleksowe wsparcie, zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny bądź mailowy.

namok

Posty: 6

 
Myślę o nowej pracy bo w tym korpo co jestem teraz to owszem da się zarobić ale czlowiek żyje w takim stresie że to kosmos. Mamy duży przemiał pracowników, nikt tutaj za długo nie wytrzymuje, większość po tygodniu mówi – na razie.

kociol001

Posty: 2