karna dla zwierzat

karna dla zwierzat

Gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w karmy dla psów i kotów? Oczywiście sklepy online też wchodzą w grę, ale jednak chciałabym móc kupić coś także stacjonarnie, bez ponoszenia kosztów wysyłki. Czekam na Wasze odpowiedzi, dodam tylko, że mieszkam pod Białymstokiem.

090913123

Posty: 1

 
U nas w mieście jest sporo takich sklepów, wystarczy się przejść i dobrze rozglądać :D.

Daniel.E

Posty: 23

 
Fajną opcją może być podawanie psom i kotom surowego mięsa, w końcu to drapieżniki, no ale jednak trzeba się tutaj trochę pobawić z odważaniem porcji mięsnych, kości czy suplementów.
W Białymstoku zdecydowanie polecam Rofin. O ile się nie mylę mają też sklep internetowy, ale ja zawsze kupuje tam stacjonarnie. Jeżeli chodzi o wybór produktów dla kotów i psów jest naprawdę duży. Niestety nie orientuję się jak wygląda ta kwestia w przypadku artykułów, przeznaczonych dla zwierząt gospodarskich, ale zawsze można podejść i zapytać:)

wigry00

Posty: 9

 
Jakieś tam karmy można kupić w każdym nawet najmniejszym markecie, niestety czy są one dobre jakościowo, nie do końca wiem.

Marti

Posty: 3

 
Zapyta znajomych, może ktoś coś poleci:)

Worms

Posty: 24

 
Regularnie robię zakupy w Rofin. Sklepi mieści się przy ulicy Bitwy Białostockiej. Co ważne, są tam dostępne karmy i rożnego typu produkty nie tylko dla psiaków i kotów, ale też sporo produktów dla zwierząt gospodarskich, w tym m.in. : karmy podstawowe, odżywki i różnego rodzaju witaminy. Generalnie „ jest w czym” wybierać, a co więcej obsługa sklepu chętnie doradzi i pomoże:).

Oct714

Posty: 15

 
Zwykle w pobliżu większych galerii handlowych są zlokalizowane sklepy zoologiczne, ale jeżeli chodzi o takie typowe „sieciówki”, jakoś nie jestem do nich przekonana.

GIZIU

Posty: 4