ogłoszenia, polecicie ?

ogłoszenia, polecicie ?

Znacie jakieś skuteczne serwisy z ogłoszeniami, na których można zareklamować swoją firmę? Czy takie ogłoszenia można dodawać bez rejestracji? Najlepiej, jakby był to portal darmowy.

Tarzan.JJ

Posty: 1

 
Na tej stronie internetowej http://lopro.eu także można dodwać darmowe ogłoszenia, wpis firmy, czy też zamieszczać ofertę promocyjną. Jest sporo kategorii, które jasno pokazują gdzie szukać ciekawych nas ogłoszeń.

WacDEC

Posty: 2

 
Ja dokładnie nie pamiętam z którego serwisu z ogłoszeniami korzystałam, niemniej jednak powiem wam, iż był świetny. Jeżeli znajdę tą stronkę to potem wam wyślę.

CAUCHETWERE

Posty: 2

 
Tu się z tobą zgodzę. Jeszcze na tych darmowych portalach z ogłoszeniami cały czas dodawane są oferty pracy, które niby proponują zarobki z kosmosu. Teraz jest ich pełno, że nawet nie widać tych uczciwych ofert.

Ralphy

Posty: 2

 
Coraz więcej robi się tych serwisów z ogłoszeniami, jak dla mnie najelepsze są te najpopularniejsze. Co wy o tym sądzicie?

marcinmg

Posty: 25

 
Teraz jest tyle tych serwisów, że nie da się ich zliczyć na palcach u dwóch rąk. Jak dla mnie to wszystkie potrzebują zmian. Coraz częściej też powstają warte uwagi serwisy z ogłoszeniami, ale zazwyczaj są one płatne.

Kitas

Posty: 9