Książki używane i nowe - lublin

Książki używane i nowe - lublin

Dzień dobry wszystkim! Szukam antykwariatu w Lu – jakieś propozycje? Gdzie sprzedawaliście książki i faktycznie cokolwiek na tym zarobiliście? Gdzie mają uczciwe stawki? Pozdrawiam!

Zdzichu

Posty: 1

 
Mi to się Lublin właśnie kojarzy jako miasto gdzie antykwariatów powinno być dużo ale sama w tym momencie to żadnego nie podpowiem. Warto na pewno poszukać gdzieś w okolicach Okopowej, Narutowicza czy Skłodowskiej tam w tych kamienicach powinny być pochowane.

Wariat

Posty: 14

 
Podręczniki to powinny być tak opracowywane żeby co roku były te same a nie że co roku każą rodzicom kupować zupełnie innego autora inne opracowanie itd. Kiedyś to przez lata dzieci się uczyły na tym samym i się przekazywało sobie nawzajem za jakieś drobne pieniądze.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Coś słyszałam o antykwariacie niedaleko Osterwy ale teraz sobie ani nazwy ani dokładnego namiaru nie przypomnę. Ogólnie to warto w takich miejscach szukać książek można się zdziwić jakością i wartością niektórych wydań.

chchiyan

Posty: 15

 
Od ręki płacą za książki w antykwariacie Archiwum. Nie ukrywam że sporo tytułów im sprzedałem w ostatnim czasie bo likwidowałem mieszkanie po dziadkach gdzie mieli tych książek tony...nie wszystkimi skup był zainteresowany ale zwłaszcza te podręcznikowe zeszły na pniu, kupili bardzo chętnie.

dermin67

Posty: 24

 
Nie wiem gdzie książki skupuję na fajnych warunkach. Jednak każdy antykwariat musi jakoś zarabiać więc wątpię że ktoś będzie płacił super dużo za używane książki, ale może się mylę nigdy książek nie sprzedawałem.

dumser56

Posty: 4

 
Nie za bardzo się orientuję kto w Lublinie skupuje takie rzeczy. Ale z chęcią bym oddał na skup trochę żelastwa które mam w garażu...ktoś wie ile się placi na skupie złomu za kg?

Jacuś

Posty: 13

 
No ciekaw jestem ile by mi firma skupująca książki dała za konkretne wydania. Czy jeśli załóżmy mam nową książkę o wartości 40 zł to ile można by za coś takiego liczyć w skupie? Podręcznik – nie literatura piękna.

abardyt

Posty: 20